عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كرمانشاهيان فرياد مرگ بر موسوي و كروبي سردادند‌

كرمانشاهيان فرياد مرگ بر موسوي و كروبي سردادند‌
جمعه 29 بهمن 1389  07:58 ب.ظ

پس از نماز جمعه كرمانشاه؛
كرمانشاهيان فرياد مرگ بر موسوي و كروبي سردادند‌

خبرگزاري فارس: نمازگزاران‌ و جمع زيادي از امت حزب‌الله و بابصيرت كرمانشاه ظهر امروز با حركت به‎سمت ميدان آزادي عليه سران فتنه شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه، راهپيمايان كرمانشاهي كه نوشته‌ها و پلاكاردهايي در محكوميت فتنه‌گران در دست داشتند، با فريادهاي "مرگ بر موسوي، مرگ بر كروبي و مرگ بر خاتمي، مرگ بر سه ابليس، كروبي و موسوي و انگليس، فتنه‌گران شيطان اعدام بايد گردند، مرگ بر فتنه‌گران مزدور " خواستار محاكمه سريع سران فتنه شدند.


معترضان كرمانشاه همچنين با فريادهاي «اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده»، «خوني كه در رگ ماست، هديه به رهبر ماست»، «رهبر اگر فرمان دهد غسل شهادت مي‌كنيم» بر تبعيت خود از منويات مقام عظماي ولايت تاكيد كرده و خواهان بصيرت بيشتر در جامعه شدند.


برخي از راهپيمايي كنندگان همچنين با در دست داشتن نوشته‌ها و شعارهايي از عدم موضع‌گيري شفاف هاشمي رفسنجاني در طول دوران فتنه و طي هفته جاري ابراز ناخرسندي كرده عليه وي شعار دادند و همچنين خواستار خروج بقاياي اصلاح‌طلبان فتنه‌گر از استان شدند.


راهپيمايان كرمانشاه از مسجد جامع تا ميدان آزادي اين شهر را راهپيمايي كرده سه عروسك موسوي، كروبي و خاتمي را در حاشيه اين ميدان به دار آويختند.


راهپيمايان كرمانشاهي همچنين با نوشتن طومارپارچه‌اي خطاب به رئيس دستگاه قضايي، خواهان اخراج سه فتنه‌گر از كشور شدند.


در اين راهپيمايي اقشار مختلف مردم، نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه و استاندار اين استان نيز حضور داشتند.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها