عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دانشگاه «يو سي‌ ال‌ اي» براي تدريس به تهمينه ميلاني پيشنهاد همكاري داد

دانشگاه «يو سي‌ ال‌ اي» براي تدريس به تهمينه ميلاني پيشنهاد همكاري داد
جمعه 29 بهمن 1389  08:02 ب.ظ

در پي نمايش «تسويه حساب» تهمينه ميلاني، در دانشگاه «يو سي‌ ال اي» آمريكا از اين فيلمساز براي تدريس در اين دانشگاه دعوت به همكاري شد.

تهمينه ميلاني در گفت‌وگويي با خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ضمن تاييد اين مطلب گفت: بله در اين دانشگاه از من دعوت به همكاري شد كه البته هنوز پاسخي به اين موضوع نداده‌ام و قرار است پس از آنكه اين پيشنهاد به صورت كتبي مطرح شد، درباره آن فكر كنم و تصميم بگيرم.

ميلاني درباره‌ي نمايش «تسويه‌حساب» و ميزان استقبال به عمل آمده از آن اظهار كرد: عليرغم اينكه سي‌دي‌هاي اين فيلم در بازار وجود دارد استقبال بسيار زيادي از آن به عمل آمد و مسوولان اين دانشگاه مجبور شدند مانيتورهايي را هم خارج از سالن قرار دهند تا علاقمندان بتوانند از طريق اين مانيتورها فيلم و جلسه نقد و بررسي آن كه با حضور بنده و دكتر نفيسي برگزار شده بود را دنبال كنند.

وي همچنين به حضور عليرضا داوودنژاد در دانشگاه UCLA اشاره كرد و گفت: البته برنامه‌هاي ما مشترك نبود و تنها يك پنل مشترك داشتيم.

اين فيلمساز در پايان خاطرنشان كرد: استقبالي كه در اين دانشگاه صورت گرفت بسيار خوب بود. البته همواره اينگونه است كه ما خارج از مرزهاي كشور احترام بسيار زيادي داريم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها