عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امام‌جمعه موقت بجنورد: سرانه فتنه لحظه‌به‌لحظه با مديران امنيتي كشورهاي ديگر ارتباط دارند

امام‌جمعه موقت بجنورد: سرانه فتنه لحظه‌به‌لحظه با مديران امنيتي كشورهاي ديگر ارتباط دارند
جمعه 29 بهمن 1389  08:02 ب.ظ

امام‌جمعه موقت بجنورد گفت: مديران اطلاعات آمريكا اعتراف كرده‌اند كه هيچ چيز مانع صعود ايران نيست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمين "مصطفي عبداللهي"، در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته مركز خراسان شمالي، افزود: انقلاب نبي اكرم(ص) با قدرت نرم‌افزاري يعني قرآن، سخت‌افزاري يعني شخصيت ايشان و قدرت فرزندان و ياران تربيت‌شده محقق شد.

وي ادامه داد: امام خميني(ره) نيز با تمسك به اين سه معيار انقلاب اسلامي را به پيروزي رساند و قدرت خود را به دنيا نشان داد.

امام جمعه موقت بجنورد عنوان كرد: به محض پيروزي انقلاب چه در داخل و چه در خارج كساني كه بر سر سفره قرآن بودند، حاكميت قرآن را نفي كردند.

وي با بيان اين كه عده‌اي مامور شده بودند تا قرآن را ناكارآمد معرفي كنند، يادآور شد: امام خميني(ره) مانند نبي اكرم(ص) در مقابل هر توطئه‌اي ايستادگي كردند تا دشمنان شكست بخورند.

حجت‌الاسلام عبداللهي ادامه داد: امروز مديران اطلاعاتي آمريكا اعتراف مي‌كنند كه ايران اسلامي محكم و استوار و بدون هيچ توجهي به غرب به راه خود ادامه مي‌دهد و كسي مانع صعود آن نيست.

وي ادامه داد: انقلاب مردم هر دو كشور مصر و تونس نيز الهام گرفته از انقلاب اسلامي ايران است تا آنجا كه رييس رژيم صهيونيستي مي‌گويد، ترجيح مي‌دهم ديكتاتورها و نه مسلمانان در مصر به قدرت برسند.

امام جمعه موقت بجنورد خاطرنشان كرد: در چنين شرايطي ناگهان اين خودفروختگان به بهانه حمايت از مردم مصر درخواست راهپيمايي ‌كردند.

وي يادآور شد: سرانه فتنه لحظه به لحظه با مديران امنيتي كشورهاي ديگر ارتباط اينترنتي دارند و عملشان آنقدر خيانت‌آميز بود كه سران آمريكا و انگليس علنا اعلام كردند با انقلاب مصر و تونس احساس ياس و نااميدي كرديم، اما ياران و دوستانمان در ايران در حساسترين زمان ما را اميدوار كردند.

وي اضافه كرد: توطئه سران فتنه در 25 بهمن قلب ايران را آتش زد. چرا در اين زمان كه همه خواص، سران، گروه‌ها و احزاب به ميدان آمده‌اند، سران فتنه زخم بزرگ بر پيكر اسلام و ايران گذاشتند؟

امام جمعه موقت بجنورد اظهار كرد: آنان مي‌خواستند ناكارآمدي نظام را القاء كنند اما اين اقدام آنها توسط فرزندان نظام خنثي شد و اكنون خواهان اين هستيم كه با محاكمه انقلابي و مجازات شديد سران فتنه توسط قضات انقلابي و دستگاه قضا، ملت ايران در آينده‌اي نزديك جشن بگيرند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها