عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

امام‌جمعه رشتخوار: ماهيت اصلي جريان فتنه با حادثه 25بهمن آشكارتر شد

امام‌جمعه رشتخوار: ماهيت اصلي جريان فتنه با حادثه 25بهمن آشكارتر شد
جمعه 29 بهمن 1389  08:03 ب.ظ

امام جمعه رشتخوار با محكوم كردن حادثه 25 بهمن و گراميداشت شهادت دانشجوي بسيجي، خواستار محاكمه و مجازات سران فتنه شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام "محمد کازري"، در خطبه‌هاي نماز جمعه شهرستان رشتخوار گفت: سران فتنه در هماهنگي با جريان آمريكايي، صهيونيستي و همراه با منافقان خارج‌نشين و سلطنت‌طلبان، در مقابل مردم و نظام ايستادند و با نقاب حمايت از حركت مردمي، اسلامي و ضداسكتباري مردم تونس و مصر، موجب تلخكامي مردم و شادماني اربابان درمانده خود شدند.

وي تصريح کرد: ماهيت اصلي جريان فتنه كه با سر دادن شعار "نه غزه نه لبنان" در حوادث سال گذشته رو شده بود، با حادثه روز 25بهمن آشكارتر شد.

خطيب جمعه رشتخوار گفت: عاملان جريان فتنه كه دست نشانده كشورهاي غربي علي‌الخصوص آمريكا و اسرائيل هستند، اتحاد و انسجام مردم را در راهپيمايي 22 بهمن نشانه گرفته بودند، لذا مردم هوشيار و آگاه ايران اسلامي بايد همواره گوش به فرامين رهبر انقلاب باشند و با بصيرت كامل جهت حفظ ارزشهاي نظام اسلامي تلاش كنند تا از جانب دشمن و عناصر وابسته به آنها آسيبي به انقلاب اسلامي وارد نشود.

حجت‌الاسلام کازري همچنين از نهادهاي امنيتي و انتظامي کشور، دستگيري سريع عوامل اين اقدام را خواستار شد و گفت: مردم کساني را که حيثيت جمهوري اسلامي را خدشه دار کنند، تحمل نمي‌کنند و چنانچه دستگاه قضايي براي محاکمه سران فتنه اقدامي نکند مردم وارد عمل خواهند شد.

به گزارش ايسنا، منطقه خراسان، نمازگزاران جمعه در رشتخوار پس از پايان نماز با تجمع خودجوش در مسير خيابان جمهوري اسلامي اين شهر، با سر دادن شعارهايي عليه سران فتنه خواستار برخورد قاطع، سريع و قانوني دستگاه قضايي با آنان و همچنين عوامل آشوب و اغتشاش در 25 بهمن شدند.

نمازگزاران رشتخواري با سر دادن شعارهاي 'الله اكبر"، "مرگ بر آمريكا"، "مرگ بر اسرائيل" و "فتنه‌گر ننگت باد ننگت باد"، خشم و انزجار خود را از فتنه‌گران و سران نفاق فرياد زدند.

گروههاي مختلف مردمي شركت كننده در اين تجمع از مسئولان دستگاه قضايي خواستند تا كروبي و موسوي را به عنوان سران جريان فتنه به دادگاه فراخوانده، بر اساس خواست مردم، آنها را محاكمه كند.

در اين تجمع، مردم خشمگين شهرستان رشتخوار پرچمهاي آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي و همچنين تصاوير سران اين رژيمها را به آتش كشيدند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها