عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرماندار شيراز: مشكل آب ظفرآباد طي دو ماه آينده حل مي‌شود

فرماندار شيراز: مشكل آب ظفرآباد طي دو ماه آينده حل مي‌شود
جمعه 29 بهمن 1389  08:04 ب.ظ

فرماندار شهرستان شيراز در بازديد از روستاي بيد‌زرد گفت: رفع محروميت از روستاهاي بالاست، همت جمعي مسؤولان را مي‌طلبد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، حسين قاسمي با اشاره به مشكلات روستاي ظفرآباد، افزود: 45 سال از تاسيس دبستان ظفرآباد مي‌گذرد اما متاسفانه هنوز دانش‌آموزان اين مدرسه با مشكل مواجه هستند.

 

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان شيراز گفت: خوب است كه رئيس سازمان آموزش و پرورش فارس از اين دبستان سركشي و نسبت به بهسازي، نوسازي و مرمت آن اقدام كند.

 

قاسمي گفت: متأسفانه تاكنون نسبت به نوسازي مدارس روستاي ظفرآباد بي توجهي شده است كه اين مهم بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد.

 

وي با بيان اين كه مديران بايد شيراز نشيني را رها كرده، به روستاها سركشي كنند، خاطرنشان كرد: مسؤولان و مديران بايد مشكلات روستاها را از نزديك ببينند تا بتوانند نسبت به حل آن اقدام كنند.

 

فرماندار شيراز با اشاره به مشكلات بهداشتي مطرح شده توسط اهالي تصريح كرد: پيرو قولي كه رئيس مركز بهداشت شهرستان شيراز داده‌اند از دوم اسفند ماه آزمايشگاه روستاي ظفرآباد شروع به فعاليت خواهد كرد ضمن اين كه دو پزشك نيز در اين روستا مستقر خواهند شد تا مردم مشكل مراجعه به پزشك نداشته باشند.

 

وي سپس به مشكل برق و كنتور برق در اين روستا اشاره و اظهار كرد: متأسفانه نسبت به حل مشكل برق اهالي روستاي ظفرآباد بي توجهي و اين امر موجب نگراني اهالي شده است كه در اين راستا مسؤولين برق موظف هستند هرچه سريعتر اين مشكل را حل كنند.

 

گفتني است فرماندار شيراز از نماينده اداره برق خواست در دهياري ظفرآباد مستقر شود و هر چه سريعتر مشكل برق روستا را حل كند.

 

قاسمي خطاب به مديران گفت: مسؤولان قولي به مردم ندهند كه توان انجام آن را نداشته باشند.

 

وي تصريح كرد :اگر وعده‌اي داده‌ايد كه عملياتي نمي‌شود صادقانه به مردم بگوييد.

 

قاسمي آبفاي روستايي را موظف به حل مشكل كمبود آب روستاي ظفرآباد ظرف دوماه آينده كرد.

 

در ادامه اين سفر بخشدار مركزي شيراز گفت: متأسفانه در دوران اصلاحات توجهي به نقاط محروم نشده است.

 

محمد جهانبخش افزود: بنا به فرموده امام راحل، مستضعفان و محرومان صاحبان اصلي انقلاب هستند كه اين فرمايش وظيفه ما را در راستاي حل مشكلات آنها سنگين‌تر مي‌كند.

 

بخشدار مركزي ضمن انتقاد از عدم حضور برخي مسؤولين در نقاط محروم تصريح كرد: چگونه است كه برخي مديران زمان افتتاح پروژه‌هاي بالاي شهر شخصاًٌ به مراسم مي‌روند اما وقتي بحث نقاط محروم مطرح مي‌شود رغبتي براي حضور نشان نمي‌دهند.

 

به گزارش ايسنا از شيراز در اين بازديد در خصوص مشكل فيبرنوري نيز رئيس مخابرات شيراز قول داد تا 22 اسفندماه مشكل مرتفع شود.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها