عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

امام‌جمعه موقت نيشابور: خاورميانه اسلامي درحال شكل‌گيري است

امام‌جمعه موقت نيشابور: خاورميانه اسلامي درحال شكل‌گيري است
جمعه 29 بهمن 1389  08:52 ب.ظ

امام جمعه موقت نيشابور گفت: كساني كه با سكوت خود از فتنه‌گران حمايت كردند، لياقت ماندن در هيچ پست و مقامي را در نظام جمهوري اسلامي ايران ندارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام "محمدكاظم رجايي" در خطبه‌هاي نمازجمعه شهرستان نيشابور افزود: فتنه‌گران در 25 بهمن به ‌جاي حمايت از مردم مصر به ‌سوي مردم تيراندازي كردند و اموال عمومي را به آتش كشيدند.

وي همچنين با بيان اينكه جري شدن كروبي و موسوي يكي از گناهان خاتمي است، گفت: اگر خاتمي قداست‌شكني نمي‌كرد و در مقابل ولايت فقيه نمي‌ايستاد، كروبي و موسوي هم جرات نمي‌کردند مقابل ولايت بايستند.

امام جمعه موقت نيشابور با بيان اينکه تحولات منطقه نشان مي‌دهد كه آمريكا نتوانسته در منطقه خاورميانه، نقشه‌هايش را عملي كند، تاكيد كرد: نظام جمهوري اسلامي ايران مخالف‌ترين كشور در برابر سياست‌هاي استكباري آمريكا در منطقه است.

وي اظهار داشت: به ياري خداوند و با در صحنه بودن مردم، خاورميانه اسلامي و پيروزي مستضعفان عالم در حال شكل‌گيري است و اسلام، مستكبران جهاني را به خاك ذلت خواهد كشاند.

رجايي با تقدير از حضور حماسي مردم در يوم‌الله 22 بهمن، تصريح كرد: حضور مردم اميد آمريكا را به ياس تبديل كرد.

به گزارش ايسنا، منطقه خراسان، پس از پايان نماز جمعه، نمازگزاران، حركت فتنه‌جويان در 25 بهمن را با راهپيمايي و سر دادن شعارهاي مختلف، محكوم كردند.

راهپيمايان با محكوميت حركت عوامل بيگانه، ياد شهيد "ژاله" را كه در اين ‌روز توسط عوامل نفاق به شهادت رسيد، گرامي ‌داشتند.

تظاهركنندگان ضمن بيعت مجدد با مقام معظم رهبري، شعار مي‌دادند: «مرگ بر سه نوكر اجنبي؛ خاتمي، كروبي موسوي»، «هاشمي هاشمي بصيرت بصيرت»، «ما ذوالفقار حيدريم، فداييان رهبريم»، «خاتمي، موسوي كروبي اعدام بايد گردند»، «موسوي بي‌بي‌سي، نوكر انگليسي، پيوندتان مبارك»، «مرگ بر ضد ولايت فقيه».

اين راهپيمايي از مسجد ارگ در خيابان امام خميني(ره) شروع شد و در مقابل مسجد جامع با قرائت بيانيه و تکبير حضار در تاييد آن خاتمه يافت.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها