عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

بيانيه سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوي در محكوميت فتنه اخير

بيانيه سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوي در محكوميت فتنه اخير
جمعه 29 بهمن 1389  08:52 ب.ظ

سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوي در محكوميت فتنه اخير بيانيه اي صادر کرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خراسان، متن اين بيانيه به شرح زير است:

انقلاب اسلامي در شرايطي به وقوع پيوست كه جهان با سرعت به سوي مادي‌گرايي و الحاد پيش مي‌رفت و دو جنگ جهاني ميليون‌ها انسان را در مكتب الحاد، فاشيسم، ليبراليسم و كمونيسم به خاك و خون كشيد ‌و پيروزي انقلاب اسلامي به عنوان يك خيزش و خروش ارزشي، مبدا همه تحولات بنيادين در جوامع اسلامي بود.

كيست كه ندادند اين انقلاب برگرفته از نهضت بي ‌نظير حضرت اباعبدالله الحسين(ع) براي احياي اسلام ناب محمدي است و هر لحظه آن با نام عاشورا، كربلا و رشادت‌هاي اين امام همام گره خورده است و ريشه در همان عقايد عاشورايي دارد.

علي‌رغم توطئه‌چيني‌ها و مكرهاي دشمنان براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي، اين ملت مومن پرشورتر از هميشه و با چشماني بازتر، حقايق آن پيام تاريخي را مرور مي‌كند و اين همه دسيسه‌چيني از آن روست كه دشمن نمي‌داند كه حرارت عشق حسيني و آرمان‌هاي انقلابي در قلوب مومنان هرگز خاموش نمي‌شود و هر آنچه با عاشورا پيوند دارد زنده و جاويد است.

يقينا بسيجيان و پاسداران انقلاب اسلامي كه برخواسته از متن مردم و انقلابند با حراست از دستاوردهاي ارزشمندي كه در راه دستيابي به آن ها مجاهدت‌هاي فراوان انجام گرفته و بهترين عزيزانمان با تقديم جان شيرين خود در راه اسلام اين افتخارات را در تاريخ ايران اسلامي ثبت نمودند و تاكنون ملت غيور ايران اسلامي با بصيرت همواره در تمامي صحنه‌ها حضور داشته‌اند هرگز نخواهد گذاشت فتنه‌گران و ايادي استكبار جهاني كوچكترين خللي در حركت رو به رشد انقلاب اسلامي به وجود آورند.

لذا استكبار جهاني و بقاياي فرسوده و درمانده جريان فتنه بدانند كه در ميان مردم هيچ جايگاهي ندارند و رشوه‌ها و كمك‌هايي را كه از سران برخي كشورها دريافت نموده‌اند آنان را براي هميشه رسوا كرده و مرگ سياسي آنان رقم خورده و پرونده خيانت‌بار آنان براي هميشه بسته شده است.

اينك بسيجيان و پاسداران غيور خطه ولايت‌مدار خراسان رضوي همگام با ملت ايران در روز جمعه با حضور در ميعادگاه جمعه و اعلام انزجار از حركت مذبوحانه و ضدانقلابي 25 بهمن ماه يكبار ديگر ضمن حمايت از دستاوردهاي انقلاب بر تداوم راه امام (ره) تحت رهبري داهيانه مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي)، تاکيد و خواستار برخورد قاطع با سران و عوامل فتنه شده و مشت محكمي بر دهان تمامي ياوه‌گويان فتنه‌گر داخلي و خارجي خواهند كوبيد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها