عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بيانيه سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوي در محكوميت فتنه اخير

بيانيه سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوي در محكوميت فتنه اخير
جمعه 29 بهمن 1389  08:52 ب.ظ

سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوي در محكوميت فتنه اخير بيانيه اي صادر کرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خراسان، متن اين بيانيه به شرح زير است:

انقلاب اسلامي در شرايطي به وقوع پيوست كه جهان با سرعت به سوي مادي‌گرايي و الحاد پيش مي‌رفت و دو جنگ جهاني ميليون‌ها انسان را در مكتب الحاد، فاشيسم، ليبراليسم و كمونيسم به خاك و خون كشيد ‌و پيروزي انقلاب اسلامي به عنوان يك خيزش و خروش ارزشي، مبدا همه تحولات بنيادين در جوامع اسلامي بود.

كيست كه ندادند اين انقلاب برگرفته از نهضت بي ‌نظير حضرت اباعبدالله الحسين(ع) براي احياي اسلام ناب محمدي است و هر لحظه آن با نام عاشورا، كربلا و رشادت‌هاي اين امام همام گره خورده است و ريشه در همان عقايد عاشورايي دارد.

علي‌رغم توطئه‌چيني‌ها و مكرهاي دشمنان براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي، اين ملت مومن پرشورتر از هميشه و با چشماني بازتر، حقايق آن پيام تاريخي را مرور مي‌كند و اين همه دسيسه‌چيني از آن روست كه دشمن نمي‌داند كه حرارت عشق حسيني و آرمان‌هاي انقلابي در قلوب مومنان هرگز خاموش نمي‌شود و هر آنچه با عاشورا پيوند دارد زنده و جاويد است.

يقينا بسيجيان و پاسداران انقلاب اسلامي كه برخواسته از متن مردم و انقلابند با حراست از دستاوردهاي ارزشمندي كه در راه دستيابي به آن ها مجاهدت‌هاي فراوان انجام گرفته و بهترين عزيزانمان با تقديم جان شيرين خود در راه اسلام اين افتخارات را در تاريخ ايران اسلامي ثبت نمودند و تاكنون ملت غيور ايران اسلامي با بصيرت همواره در تمامي صحنه‌ها حضور داشته‌اند هرگز نخواهد گذاشت فتنه‌گران و ايادي استكبار جهاني كوچكترين خللي در حركت رو به رشد انقلاب اسلامي به وجود آورند.

لذا استكبار جهاني و بقاياي فرسوده و درمانده جريان فتنه بدانند كه در ميان مردم هيچ جايگاهي ندارند و رشوه‌ها و كمك‌هايي را كه از سران برخي كشورها دريافت نموده‌اند آنان را براي هميشه رسوا كرده و مرگ سياسي آنان رقم خورده و پرونده خيانت‌بار آنان براي هميشه بسته شده است.

اينك بسيجيان و پاسداران غيور خطه ولايت‌مدار خراسان رضوي همگام با ملت ايران در روز جمعه با حضور در ميعادگاه جمعه و اعلام انزجار از حركت مذبوحانه و ضدانقلابي 25 بهمن ماه يكبار ديگر ضمن حمايت از دستاوردهاي انقلاب بر تداوم راه امام (ره) تحت رهبري داهيانه مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي)، تاکيد و خواستار برخورد قاطع با سران و عوامل فتنه شده و مشت محكمي بر دهان تمامي ياوه‌گويان فتنه‌گر داخلي و خارجي خواهند كوبيد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها