عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

استاندار هرمزگان: برخي مدعيان سياست‌، هنوز نتوانسته‌اند راه را از چاه تشخيص دهند

استاندار هرمزگان: برخي مدعيان سياست‌، هنوز نتوانسته‌اند راه را از چاه تشخيص دهند
جمعه 29 بهمن 1389  08:53 ب.ظ

استاندار هرمزگان گفت: برخي از کساني که ادعاي سياست و آگاهي دارند، هنوز نتوانسته‌اند راه را از چاه تشخيص داده، فضاي موجود را درک کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خليج فارس، "حسين هاشمي تختي" در جلسه بسيج سازندگي استان، وقايع 25 بهمن را به شدت محکوم و اظهار کرد: اکنون ديگر چهره فتنه‌گران کاملا هويدا شده و اميدواريم بصيرت در دلشان نفوذ کند وگرنه برخورد لازم با تک‌تک آنها صورت مي‌گيرد.

وي با اشاره به حملات فيزيکي و فرهنگي دشمن در دوره‌هاي مختلف انقلاب، تصريح کرد: دشمن پس از آنکه در انحراف کشيدن و بد جلوه دادن چهره انقلاب اسلامي ايران ناکام ماند، در تلاش بود تا حداقل اين انقلاب را در مرزهاي خود محبوس کند که آن هم ميسر نشد.

استاندار هرمزگان گفت: بعضي از کساني که در داخل اين انقلاب بوده‌اند و هم‌اکنون سر در آخور استکبار کرده‌اند، هنوز به اين نتيجه نرسيده‌اند که دشمن نمي‌تواند بر اين نظام و ملت با اراده‌اش پيروز شود.

وي خاطرنشان کرد: جاي تعجب دارد که چگونه هنوز برخي از کساني که ادعاي سياست و آگاهي دارند، نتوانسته‌اند راه را از چاه تشخيص داده، فضاي موجود را درک کنند.

هاشمي تختي، بيداري جهان اسلام و انقلاب مصر و تونس را برگرفته از انقلاب اسلامي ايران و نشانه‌اي واضح از شکست دشمن دانست.

وي، ماهيت وجودي نظام را در ايثار و فداکاري دانست و بيان کرد: لازم است گرفتاريها و مشکلات مردم را از آن خود بدانيم و با فداکاري و گذشت براي حل اين مشکلات تلاش کنيم.

استاندار هرمزگان استفاده از بسيج سازندگي را اقدامي تماماً منفعت عنوان کرد و گفت: اميدواريم پس از اين جلسه برنامه‌ريزي شود تا جهشي را در اين مسير شاهد بوده، بتوانيم از ظرفيتهاي بالا و توانمند بسيج سازندگي به خوبي استفاده کنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها