عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه: مردم درخواست اشد مجازات اسلامي براي سران فتنه را دارند

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه: مردم درخواست اشد مجازات اسلامي براي سران فتنه را دارند
جمعه 29 بهمن 1389  08:53 ب.ظ

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه با بيان اين‌كه سران فتنه با فراخواني كه دادند تنها توانستند اراذل و اوباشي را كه از انقلاب اسلامي خشنود نيستند را به خيابان بياورند، تصريح كرد: اين افتضاحي كه به بار آورده شد، باعث شد حتي خواصي كه تا ديروز سكوت كرده بودند، امروز دست بيرون آمده استكبار از آستين فتنه‌گران را ببينند و از اين جريان اعلام انزجار كنند.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، حجت‌الاسلام المسلمين ذوالنور در جمع نمازگزاران جمعه كه مسير دانشگاه تهران تا ميدان انقلاب را پيموده بودند، با بيان اين مطلب، اظهار كرد: در چنين ايامي بود كه سال 1357 با طلوع خورشيد وجود مبارك حضرت امام(ره) و نثار هزاران شهيد ،‌انقلاب ما به ثمر نشست و شاهد ايام پرشكوه 22 بهمن 57 بوديم.

وي افزود: از همان زمان تا به امروز ايادي استكبار شرق و غرب حيات كوتاه خودشان را در خطر مي‌ديدند ، آنها در جهان دو قطبي آن روز نظام اسلامي را برخلاف منافع خود ديدند، انواع توطئه‌ها را عليه مردم ما آغاز كردند و سعي داشتند در مسير انقلاب انحراف ايجاد كنند.

ذوالنور ادامه داد: مهره‌هاي ناكارآمد ليبرال را در بين مردم و بدنه نظام اسلامي نفوذ دادند، ولي طولي نكشيد كه با تسخير لانه جاسوسي ليبراليست‌هاي سكولار فرار كردند و خودشان را از بدنه نظام كنار كشيدند.

وي با بيان اين‌كه مردم ما بيش از 16 هزار شهيد ترور را تقديم انقلاب كردند، افزود: آخرين آنها دانشمند هسته‌يي ما دكتر شهرياري بود كه البته اين آخرين شهيد در راه آرمان‌هاي انقلاب اسلامي نخواهد بود.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه افزود: دشمنان جنگ تحميلي را عليه ما آغاز كردند و از زمين، دريا و هوا دشمن ما را تقويت كردند . فتنه پان‌تركيسم را راه‌اندازي كردند، فتنه خلق عرب و فتنه قائم مقام رهبري را طراحي كردند، اما مردم با هوشياري همه اينها را خنثي كردند.

وي با اشاره به حوادث پس از انتخابات گفت: از طريق جرايد و روزنامه‌هاي زنجيره‌اي دولت نهم كه مقام معظم رهبري از آن حمايت همه جانبه كرد را با همه ابزارها تضعيف كردند و بعد از آن هم سعي كردند فروپاشي نظام اسلامي را تسريع كنند و با تحريك عده‌اي آنها را به خيابان‌ها وارد كردند. خواص بي‌بصيرت هم با سكوت سعي كردند بذر ترديد را در ميان مردم بپاشند.

ذوالنور ادامه داد: با اين سكوت معنادار خواص بي‌بصيرت در پازلي قرار گرفتند كه ايادي استكبار جهاني آن را طراحي كرده بودند و باعث شدند سران فتنه با اتكا به آنها بتوانند به مسير خودشان ادامه دهند.

وي با اشاره به سخنان دو پهلوي بعضي از خواص در جريان توهين به امام (ره) و اهانت به عزاداران حسيني افزود: اين قبيل حركات بيش از 20 ماه جريان فتنه را حيات بخشيد، ولي در ماه دي و 22 بهمن سال گذشته و امسال بيش از 50 ميليون نفر در خيابان‌ها حضور حماسي خودشان را به نمايش گذاشتند.

ذوالنور افزود: اما فتنه‌گران از قبل برنامه‌ريزي كرده بودند كه 22 بهمن امسال را تبديل به فتنه ديگري كنند، ولي در نشستي موسوي خوئيني‌ها مغز خاكستري جريان فتنه گفته بود اگر 22 بهمن حركتي انجام دهيم مردم شما را له خواهند كرد و حيات شما را بر باد خواهند داد.

وي ادامه داد: روز 22 بهمن وقتي مردم حضور حماسي و بي‌نظير خودشان را به نمايش گذاشتند ايادي استكبار كه حيات خودشان را در جهان عرب در خطر مي‌ديدند، آمدند و با طراحي فتنه 25 بهمن اتحاد و يكپارچگي مردم را هدف قرار دادند و سعي كردند ذائقه شيرين مردم را از حركت عظيم 22 بهمن تلخ كنند.

ذوالنور تصريح كرد: سران فتنه با فراخواني كه دادند فكر مي‌كردند مي‌توانند جمعيتي را به خيابان‌ها بكشند، اما با ريزشي كه در اين جريان اتفاق افتاد مردم به فراخوان آنها پاسخ ندادند و انزجار خودشان را از اين جريان با حضور در 22 بهمن اعلام كردند و بعد توانستند مشتي از اراذل و اوباش كه از انقلاب اسلامي خشنود نيستند را در همين خيابان انقلاب و آزادي بياورند و خون مردم عزيز ما و خون شهيد ژاله را به كف خيابان ريختند.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه افزود: اولين پيام ما از اين تجمع به ولي عصر (عج) است كه تمام هستي ما در راه دفاع از آرمان‌هاي امام و ولايت فقيه است و اعلام مي‌كنيم اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده‌. اي رهبر عزيز امام حسين (ع) صداي هل من ناصر ينصرني را سر داد و كسي پشت سر او نايستاد، ولي ما عرض مي‌كنيم كه شما تا حالا چيزي از مردم نخواسته‌ايد.

وي تاكيد كرد: اگر مسولين مربوطه در اين رابطه برخورد لازم را نداشته باشند و از فتنه گران كسي بخواهد در خيابان‌ها عرض اندام كند، زير پاي قدرتمند مردم له خواهد شد.

ذوالنور با بيان اين‌كه پيام دوم به مسوولين تصميم‌گير و مسوولين قوه قضاييه است، افزود: من از زبان اين مردم به رييس محترم قوه قضاييه اعلام مي كنم تا به حال فرصت داديد سران فتنه مورد مدارا قرار گرفتند. نه اينكه نتوانستيد، اما اجازه داديد با گذشت زمان نقاب نفاقي كه بر چهره آويزان كردند گسيخته شود، ولي ديگر صبر اين مردم سر رسيده و درخواست اشد مجازات اسلامي براي سران فتنه را دارند.

وي افزود: پيام سوم خطاب به خواص جامعه اسلامي ماست خواصي كه در چند سطح دسته بندي مي‌شوند؛ دسته اول آنهايي كه همراه با اين جريان قرار گرفتند، ولي به تدريج خود را به سيل خروشان مردم ملحق كردند تا پشت سر ولايت قرار گرفتند. قشر دوم كساني هستند كه دلخوري‌هايي از بعضي از مسوولين و سيستم اجرايي كشور دارند، ولي با سكوت معنادار خودشان خواسته يا ناخواسته جبهه مقابل را تقويت كردند. گروه سوم خواص بي‌بصيرتي هستند كه منافع خانوادگي و عشق به جناح خاص دل آنها را كور كرد و آنها را از انقلاب فاصله داد. كه ما به آنها مي‌گوييم پيام مردم اين است كه اگر در آخرين فرصتي كه مردم براي آنها تعيين كرده‌اند موضع خود را مشخص نكنيد، در زير خروارهاي قهر مردم و مسوولان مدفون شده و از جريان انقلاب حذف ابدي خواهيد شد.

ذوالنور ادامه داد:‌ اما آخرين پيام ما به استكبار جهاني است و آن اينكه بدانند اين مردم در عرصه‌هاي مختلف امتحان خود را پس داده‌اند و تا آخرين قطره‌هاي خونشان پاي آرمان‌هاي امام و انقلاب ايستاده‌اند.

وي با بيان اين‌كه آنچه كه در دنيا امروز در حال اتفاق افتادن است به بركت همين ايستادگي مردم ماست افزود: اگر امروز در مصر و تونس فرياد الله اكبر را مي‌شنويم به بركت همين شعار الله اكبر ماست و ما بايد بگوييم اين مردم پاي آرمان هاي انقلاب و امام راحل ايستاده‌اند.

نمازگزاران تهراني پس از نماز جمعه با راهپيمايي به سمت ميدان انقلاب و حضور در تجمع اعتراض‌آميزي كه در اين ميدان برگزار شد، با طرح شعارهايي و صدور قطعنامه‌اي اشدّ مجازات براي سران فتنه را خواستار شدند.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) راهپيمايان با طرح شعارهاي زير به سمت ميدان انقلاب حركت كردند:

«مرگ بر موسوي و كروبي»، «هاشمي هاشمي بصيرت بصيرت»، «راي ما يك كلام، محاكمه والسلام»، «آشوبگر آشوبگر اعدام بايد گردد» و «عامل آمريكايي اعدام بايد گردد»، «كروبي و بي‌.بي‌.سي پيوندتان مبارك»، «موسوي و بي‌.بي‌.سي پيوندتان مبارك»، «مجلس انقلابي تشكر تشكر»، «مي‌كشم مي‌كشم آنكه برادرم كشت»، «حافظ كل قرآن شهادتت مبارك» «دستان فتنه رو شد، دشمن بي‌آبرو شد»، «كروبي بي‌.بي‌.سي عامل انگليسي»، «موسوي بي‌.بي‌.سي عامل انگليسي»،«موسوي بي‌سواد عامل دست موساد»،«كروبي بي‌سواد عامل دست موساد»، «لعن علي عدوك ياحسين، كروبي و خاتمي و ميرحسين»، «حزب‌الله مي‌ميرد فتنه نمي‌پذيرد»، «خوني كه در رگ ماست هديه به رهبر ماست»، «مرگ بر منافق»

راهپيمايان هم‌چنين پلاكاردهايي با مضامين زير در دست داشتند:

«توطئه و اغتشاش نوكري آمريكا است»، «اي رهبر بت‌شكن بت نفاق را بشكن»، «ما بي‌قرار رفع فتنه هستيم»، هاشمي غيرتت كو،‌ فائزه عفتت كو"، "يا صاحب الزمان هرگز نائبت را تنها نخواهيم گذاشت"، "صبر ملت تمام است اين آخرين پيام است، موسوي و كروبي اعدام بايد گردند"، "تا پاي جان حامي انقلابيم، رهسپاريم با ولايت تا شهادت".

هم‌چنين پلاكاردهايي كه بر روي آن جملاتي عليه رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام، نوشته شده بود، به چشم مي‌خورد.

تجمع كنندگان عكس‌هايي از مقام معظم رهبري و بيانات ايشان در خصوص لزوم بصيرت داشتن مردم و نخبگان و عكس‌هاي از شهيد بسيجي صانع ژاله در دست داشتند و در حالي كه شعار مي‌دادند «موسوي و كروبي اعدام بايد گردند»، در اطراف ميدان انقلاب جمع شدند.

تعدادي از نمايندگان مجلس، حجت‌الاسلام و المسلمين ميرتاج‌الديني معاون پارلماني رييس‌جمهور و علي‌اصغر آب‌خضر قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و ... در اين مراسم حضور داشتند.

«الله اكبر لا اله الا الله»، «حزب‌الله بيدار است از فتنه‌گر بيزار است»، «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسرائيل». از ديگر شعارهاي راهپيمايان بود.

اين تجمع با سخنراني حجت‌الاسلام و المسلمين ذوالنور جانشين نماينده ولي فيه در سپاه پس از قرائت قرآن آغاز شد.

عده‌اي از تظاهركنندگان كفن‌هايي پوشيده بودند كه روي آن نوشته شده بود «رهسپار با ولايت براي دفن فتنه آماده‌ايم تا شهادت».

به گزارش ايسنا، در بين سخنراني ذوالنور جمعيت بارها شعارهايي را عليه هاشمي رفسنجاني مطرح كردند‌.

جمعيتي كه در اطراف ميدان انقلاب تجمع كردند پلاكاردهايي در دست داشتند كه روي آن‌ها از جمله نوشته شده بود:

«آقازاده انگليسي بابات افتاده به پيسي»، «قسم به خون شهدا موسوي تو را مي‌كشيم»، «مرگ بر ديكتاتور مخملي».

تجمع كنندگان هم‌چنين هنگامي كه سخنران نام موسوي‌ خوئيني‌ها را بر زبان آورد، به طرح شعارهايي عليه موسوي خوئيني‌ها پرداختند.

هم‌چنين شعار دادند: «فتنه‌گر فتنه‌گر ننگ به نيرنگ تو، خون جوانان ما مي‌چكد از چنگ تو»، «فتنه‌گر فتنه‌گر اين آخرين كلام است، صبر ملت تمام است»، «اي رهبر عزيزم با فتنه مي‌ستيزم»، «منافق فتنه‌گر اعدام بايد گردد»، «آشوبگر بي‌عزت خجالت خجالت»، «ما همه سرباز تويم خامنه‌اي گوش به فرمان تويم خامنه‌اي»، «حزب‌الله مي‌ميرد ذلت نمي‌پذيرد»، «ما ذوالفقار حيدريم فدائيان رهبريم»، «مرگ بر ضد ولايت فقيه».

به گزارش ايسنا اين تجمع و راهپيمايي پس از قرائت قطعنامه‌اي پايان يافت.

 

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها