عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

همزمان با جشنواره‌ي موسيقي فجر، برگزاري مجموعه نشست‌هاي «موسيقي و رسانه» از 2 اسفند ماه

همزمان با جشنواره‌ي موسيقي فجر، برگزاري مجموعه نشست‌هاي «موسيقي و رسانه» از 2 اسفند ماه
جمعه 29 بهمن 1389  08:54 ب.ظ

همزمان با برگزاري بيست و ششمين جشنواره موسيقي فجر، مجموعه نشست‌هاي تخصصي «موسيقي و رسانه» با رويکردي علمي-پژوهشي در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهي از دوم اسفند به مدت شش روز برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در اين نشست‌ها کوشش شده است تا موضوع رسانه و موسيقي از ديدگاه‌ها و رويکردهاي مختلف مورد بررسي قرار گيرد؛ محورهاي اصلي اين نشست‌هاي شش‌گانه عبارت است از: موسيقي و رسانه از ديدگاه علوم اجتماعي، بررسي وضعيت نشريات تخصصي موسيقي در ايران، موسيقي، رسانه و مديران موسيقي در ايران (نشست وي‍ژه مديران موسيقي)، انسان‌شناسي، فرهنگ و رسانه، تاريخ موسيقي و رسانه در ايران؛ ژورناليسم موسيقي و موسيقي از ديدگاه علم رسانه.

 

در اين نشست‌ها استاداني چون مهدي منتظر قائم، ناصر فكوهي، ابولحسن مختاباد، دكتر مسعود كوثري، دكتر اعظم راودراد، دكتر اسماعيل خليلي و دكتر نعمت الله فاضلي سخنراني خواهند داشت.

مجموعه مقالات و سخنراني‌هاي ارائه شده در اين نشست‌ها در آينده‌اي نزديک در قالب يک کتاب تنظيم، منتشر و در اختيار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

اين مجموعه نشست‌ها از روز دوشنبه، دوم اسفندماه به مدت شش روز، هر روزه از ساعت16تا 18در پژوهشكده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهي برگزار مي‌شود.

 

مکان برگزاري جلسات، خيابان انقلاب، بين چهار راه وليعصر، نبش خيابان شهيد برادران مظفر جنوبي، پژوهشکده فرهنگ و هنر خواهد بود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها