عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نمازگزاران اهوازي اقدام فتنه‌گران در 25بهمن را محكوم كردند

نمازگزاران اهوازي اقدام فتنه‌گران در 25بهمن را محكوم كردند
جمعه 29 بهمن 1389  08:56 ب.ظ

نمازگزاران اهوازي پس از نماز جمعه امروز، با راهپيمايي و سردادن شعار عليه فتنه‌گران، اقدامات انجام شده در روز 25 بهمن را محكوم كردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خوزستان، نمازگزاران اهوازي پس از برگزاري نماز جمعه به امامت آيت‌الله‌ "موسوي جزايري"، فاصله مصلاي اهواز تا چهار‌راه آبادان را پيمودند و با تجمع در اين چهارراه عليه فتنه‌گران شعار سردادند.

راهپيمايان اهوازي با سردادن شعارهايي مانند، "مرگ بر منافق" ، "مرگ بر موسوي و كروبي" ، " مزدور آمريكايي اعدام بايد گردد" ، "وطن‌فروش خائن، اعدام بايد گردد"،"ملت ما بيدار است، از فتنه‌گر بيزار است" ، "موسوي بي‌بي‌سي، عامل انگليسي" برائت خود را از فتنه‌گران اعلام كردند.

همچنين راهپيمايان اهوازي از مسئولان قوه قضائيه اقدام سريع عليه فتنه‌گران را خواستار شدند. راهپيمايان شعار مي‌دادند: "مسؤلين قضايي، اقدام انقلابي"

همچنين در پايان اين راهپيمايي قطع‌نامه‌اي در هشت بند قرائت شد.

به گزارش ايسنا، منطقه خوزستان، در اين بيانيه آمده است:

در حالي‌كه انوار تابناك انقلاب اسلامي، آزادي ملت‌هاي مسلمان منطقه را نويد مي‌دهد و با رويش جوانه‌هاي انقلاب در اقصي نقاط عالم، اركان نظام سلطه به لرزه افتاده است، عمله‌هاي سياسي آمريكا و اسرائيل در اقدامي ضد انقلابي با همكاري منافقين كوردل و سلطنت‌طلبهاي بدنام و بهائي‌هاي جاسوس اسرائيل در 25 بهمن ماه با ايجاد اغتشاش خائنانه سعي در سرپوش نهادن بر شكست‌هاي خفت‌بار خود در نهم دي‌ماه و 22 بهمن 88 نموده و در يك رسوايي بزرگ تلاش كردند عظمت انقلاب مصر و راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن 89 را تحت‌الشعاع قرار دهند.

ما مردم انقلابي و شهيدپرور و ولايت‌مدار خوزستان در پايان راهپيمايي خودجوش و مردمي با خشم انقلابي مواضع توحيدي خود را اعلام مي‌داريم:

ما اقدام شرم‌آور فتنه‌گران در 25 بهمن ماه را تلاش مذبوحانه براي محو حلاوت دستاوردهاي باشكوه انقلاب اسلامي ايران و نهضت اسلامي مردم انقلابي مصر، تونس، الجزاير، يمن، بحرين، ليبي و ساير كشورهاي منطقه دانسته و آن را شديداً محكوم مي‌نماييم.

ما عدم حضور فتنه‌گران در راهپيمايي باشكوه يوم‌الله 22 بهمن را مرگ سياسي و اعلام رسمي نوكري اجانب دانسته و از دستگاه‌هاي امنيتي و انتظامي مي‌خواهيم با آنها شديداً برخورد نمايند.

ملت بزرگ ايران همچنان آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي را دشمنان اصلي انقلاب مي‌داند و اعلام نوكري سران فتنه يعني خاتمي، كروبي و موسوي را خروج از آرمان‌هاي امام(ره) ‌و انقلاب اسلامي دانسته، برائت خود را از آنان اعلام مي‌دارد.

مردم شهيد‌پرور خوزستان پيوستن خاتمي، كروبي و موسوي به منافقين جنايتكار و اردوگاه كفر و شرك را مايه ننگ ايرانيان سرافراز دانسته و خواستار محاكمه و مجازات شديد اين نوكران استكبار جهاني مي‌باشند.

موسوي، كروبي و ساير سران‌ فتنه از رأفت و خويشتنداري نظام اسلامي سوءاستفاده نموده و رسماً و علناً با دشمنان اسلام همسو شده‌اند. ما به اين نوكران و جاسوسان فتنه‌گر هشدار مي‌دهيم كه بزودي خشم انقلابي ملت مسلمان طومار ننگين آن‌ها را به زباله‌دان تاريخ خواهد فرستاد.

ما از قوه محترم قضاييه مي‌خواهيم كه هر چه سريعتر سران فتنه و عوامل مفسد في‌الارض حوادث 25 بهمن را محاكمه و مجازات نمايد و در غير اينصورت مردم شهيد داده تكليف خود را با جاسوسان و عوامل استكبار يكسره خواهند نمود.

با توجه به مواضع روشنگرانه رهبر حكيم انقلاب اسلامي و آشكار شدن اهداف اقدامات ساختارشكنانه ‌سران فتنه، ملت ايران از خواص خاموش و داراي مواضع مبهم و دوپهلو مي‌خواهد تا ضمن پرهيز از گفتار و رفتار بيگانه‌پسند و ريختن آب به آسياب فرصت‌طلبان، در اسرع وقت مواضع خود را به صورت روشن، دقيق و واضح نسبت به سران فتنه و حاميان بيگانه آنان اعلام نمايند.

ملت بزرگ ايران ضمن حمايت از قيام‌هاي برحق ملت‌هاي مسلمان منطقه به‌ويژه ملت اسلامي مصر تنها راه موفقيت و غلبه بر دشمنان را پيروي هوشمندانه و عاشقانه از مقام عظماي ولايت دانسته و اعلام مي‌دارد تا پاي جان از ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي حمايت كرده و چشم فتنه را كور نموده براي عزت و استقلال و پاسداري از خون‌هاي مطهر شهيدان با تمام قوا به نهضت خود ادامه خواهد داد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها