عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

راهپيمايان قمي در اعتراض به حوادث 25بهمن: خواص سکوت را بشکنند

راهپيمايان قمي در اعتراض به حوادث 25بهمن: خواص سکوت را بشکنند
جمعه 29 بهمن 1389  08:59 ب.ظ

نماز جمعه با‌شكوه قم امروز در حالي اقامه شد كه نمازگزاران با اعلام انزجار از ايادي استکبار جهاني و سران فتنه، با سردادن شعارهاي "مرگ بر موسوي" و "مرگ بر کروبي" خواهان برخورد شديد و قاطعانه قوه قضاييه شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه قم، نماز جمعه امروز قم به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمين "سعيدي"، امام جمعه قم در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.

امام جمعه قم نيز در سخنراني باصلابت خود، خواستار محاكمه سران فتنه شد و سکوت مسئولان را جايز ندانست.

نمازگزاران با سردادن شعار "ما اهل کوفه نيستيم علي تنها بماند" اعلام کردند که تا آخرين لحظه با خون خود پشتيبان ولايت فقيه خواهند بود.

آنان در ادامه خواستار اعلام موضع مجلس خبرگان شدند و با شعار "هاشمي، هاشمي، بصيرت بصيرت" وي را به شکستن سکوت و اعلام موضع خود فراخواندند.

مردم بصير و هميشه در صحنه قم، همچنين بعد از نماز جمعه، در راهپيمايي اعتراض‌آميز به حوادث 25 بهمن، خواستار شکستن سکوت از سوي برخي مسوولان و خواص و برخورد سريع و قاطعانه قوه قضاييه با سران فتنه شدند.

به گزارش خبرنگار ايسنا، منطقه قم، مردم انقلابي قم مسير حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سمت ميدان شهداي قم را راهپيمايي و سپس در مقابل بيت امام خميني(ره) تجمع کردند.

در اين راهپيمايي باشکوه که با حضور خيل عظيم مردم، روحانيون و مسئولان استان از جمله حجج اسلام حسيني بوشهري و سعيدي همراه بود؛ راهپيمايان با فريادهايي چون “مرگ بر ضد ولايت فقيه” و “ سکوت هر مسلمان خيانت است به قرآن”، “خواص بي‌بصيرت” و “مرگ بر آمريکا و اسراييل” و”ايادي استکبار اعدام بايد گردند”، خواستار مجازات شديد فتنه‌گران شدند.

مردم قم در قطعنامه پاياني اين راهپيمايي باشکوه، ضمن ابراز انزجار از آمريکا و اسراييل و استعمارگران، از قوه قضاييه خواستند تا با برخورد شديد و قاطعانه، دست ايادي استکبار را براي هميشه از مملکت اسلامي ايران کوتاه کند.

آنان همچنين از خواص خواستند که سکوت را بشکنند که ديگر مجالي براي سکوت نيست و بايد مواضع اعلام شود.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها