عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توصيه غيرمنتظره در يك حوزه آزموني كارشناسي ارشد از دست‌فروشان اطراف حوزه مداد نخريد!

توصيه غيرمنتظره در يك حوزه آزموني كارشناسي ارشد از دست‌فروشان اطراف حوزه مداد نخريد!
جمعه 29 بهمن 1389  09:41 ب.ظ

در آخرين روز از آزمون كارشناسي ارشد 89 داوطلبان يكي از حوزه‌هاي امتحاني پايتخت نسبت به خريد مداد از دستفروشان اطراف حوزه هشدار دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مسئولان برگزاري آزمون در حوزه امتحاني مركز آموزش‌هاي نيمه‌ حضوري دانشگاه علامه ‌طباطبايي واقع در خيابان كارگر جنوبي امروز جمعه از طريق بلندگو به داوطلبان توصيه كردند كه از خريد مداد از دستفروشان اطراف حوزه خودداري كنند.

اين توصيه در حالي توسط سيستم صوتي حوزه آزموني منعكس شد كه داوطلبان در جلسه آزمون مستقر شده‌ بودند. هر چند كه آزمون هنوز آغاز نشده بود.

در اين باره داوطلبان وقتي علت را جويا شدند با اين پاسخ از مراقبان و رابطان آزمون مواجه شدند كه اين مدادها قابل خواندن از سوي دستگا‌ه‌هاي سازمان سنجش نيست!

دكتر خدايي معاون سازمان سنجش در گفت‌وگو با ايسنا با رد چند ادعايي، ضمن بيان اينكه دستگاه‌هاي سازمان مشكلي در خواندن پاسخنامه‌هاي پرشده با مداد ندارند، در عين حال از پخش چنين توصيه‌اي در يك حوزه آزموني در حالي كه داوطلبان در جلسه آزمون مستقر شده بودند و امكان خروج از حوزه را نداشتند، نيز  ابراز تعجب كرد!

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها