عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فراز كمالوند باخت تيمش را از چشم فردوسي‌پور و برنامه 90 مي‌بيند

فراز كمالوند باخت تيمش را از چشم فردوسي‌پور و برنامه 90 مي‌بيند
جمعه 29 بهمن 1389  09:42 ب.ظ

سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز گفت: در ديدار مقابل ملوان اسير حاشيه‌هاي بازي شديم و همين امر بر روي عملكردمان تاثير منفي گذاشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خزر، فراز كمالوند پس از باخت دو بر صفر تيمش مقابل ملوان پس از حضور در كنفرانس مطبوعاتي در حالي كه از باخت تيمش به شدت عصباني بود، در جمع خبرنگاران اظهار كرد: امروز هيچ چيز در خصوص مسائل فني نخواهم گفت و صرفا به مسائل حاشيه‌اي اين ديدار مي‌پردازم. در اين بازي به هيچ عنوان بر روي نيمكت تمركز نداشتم و شرايط به گونه‌اي بود كه نتوانستيم ديدارهاي ايده‌آل گذشته را تكرار كنيم.

وي تصريح كرد: زماني كه ملوان انزلي براي ديدار با تراكتورساي به تبريز آمد هواداران تراكتورسازي از 20 دقيقه قبل از آغاز بازي ملوان را تشويق مي‌كردند و اين روند تا پايان ديدار نيز ادامه داشت، ولي در انزلي شرايط بدين گونه پيش نرفت و تماشاگران ملوان نتوانستند حق ميزباني را بجا آورند.

كمالوند متذكر شد: تماشاگران ملوان در اين ديدار به ما توهين كردند به واقع فدراسيون فوتبال بايد بازيهاي ليگ برتر را در شرايط سالمي برگزار كند، ولي در اين بازي توهين‌هايي به تراكتورسازي روا شد كه زيبنده مردم گيلان و بندرانزلي نيست.

سرمربي تراكتورسازي خاطر نشان كرد: تمامي قضايا و حاشيه‌هاي اين بازي را از چشم عادل فردوسي‌پور و برنامه 90 مي‌بينم كه باعث تحريك مردم بر عليه تيم تراكتورسازي شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها