عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماينده خوزستان در مجلس خبرگان: قوه قضاييه در برخورد با فتنه‌گران شجاعت خود را بيشتر کند

نماينده خوزستان در مجلس خبرگان: قوه قضاييه در برخورد با فتنه‌گران شجاعت خود را بيشتر کند
جمعه 29 بهمن 1389  09:42 ب.ظ

نماينده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبري، گفت: لازم است قوه قضاييه در برخورد با فتنه‌گران شجاعت خود را بيشتر كرده و قاطعانه برخورد كند.

آيت‌الله‌" سيدعلي‌ شفيعي"، در حاشيه راهپيمايي مردم اهواز در محكوميت اقدامات فتنه‌گران در روز 25 بهمن‌، در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خوزستان، اظهار كرد: ‌بنده سال‌ها در دستگاه قضايي حضور داشته‌ام و با اطلاع از قوانين و مقررات قانوني و شرعي اعلام مي‌كنم كه قوه قضاييه تنها مرجع رسيدگي به اين نوع جرائم خائنانه است و قوه قضاييه بايد در اين زمينه وارد عمل شود.

وي افزود: قضات و رؤساي دستگاه قضايي كشور، عادل و آگاه به قوانين هستند و تنها لازم است در برخورد با فتنه‌گران شجاعت خود را بيشتر و با قاطعيت برخورد كنند.

آيت‌الله ‌شفيعي با اشاره به صحبت‌هاي دادستان كل‌كشور و رييس قوه قضاييه درباره مجازات فتنه‌گران، تصريح كرد: دادستان كل كشور و رييس دستگاه‌ قضايي در مصاحبه اخير، با قاطعيت درباره مجازات فتنه‌گران صحبت كردند و لازم است در انجام اين كار نيز دستگاه قضايي با شجاعت و قاطعيت وارد عمل شود و افرادي را كه مرتكب اين كارهاي زشت شده‌اند، به اشد مجازات برسانند تا عبرت دنيا شود و قلوب عاشقان ولايت نيز شاد شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها