عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرهاد پورغلامي: در هر دو نيمه تيم برتر ميدان بوديم

فرهاد پورغلامي: در هر دو نيمه تيم برتر ميدان بوديم
جمعه 29 بهمن 1389  09:42 ب.ظ

سرمربي ملوان انزلي گفت: در ديدار مقابل تراكتورسازي بازي برتري به نمايش گذاشتيم و در پايان به استحاق‌مان كه كسب هر سه امتياز بازي بود دست يافتيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خزر، فرهاد پورغلامي پس از برد خانگي تيمش مقابل تراكتورسازي تبريز در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بايد از بازيكنانم تشكر كنم كه با ارائه يك بازي زيبا و تاكتيكي توانستند روند بردهاي ملوان در نيم فصل دوم را تداوم بخشند. در اين بازي نكته مهم حفظ شخصيت تيمي ملوان بود كه خوشبختانه با كسب سه امتياز به آن دست يافتيم.

وي تصريح كرد: تراكتورسازي در اين بازي اسير جنگندگي، دوندگي و بازي زيباي ملوان شد. به واقع در هر دو نيمه بازيكنان ملوان كاملا توپ و ميدان را در اختيار داشتند و در نهايت سه امتياز به تيم برتر ميدان تعلق گرفت.

فرهاد پورغلامي متذكر شد: از هواداران ملوان تشكر مي‌كنم كه 90 دقيقه تيم محبوبشان را حمايت كردند كه خوشبختانه توانستيم با ارائه يك بازي خوب جواب محبت‌هاي طرفداران را با كسب پيروزي بدهيم.

سرمربي ملوان انزلي در پاسخ به اظهارات فراز كمالوند مبني بر توهين تماشاگران ملوان نسبت به مردم آذربايجان يادآور شد: نبايد صورت مساله را پاك كنيم. بازيكنان ملوان نيز در تبريز از تراكتورسازي در ديدار رفت باختند، ولي به هر ترتيب تحمل باخت را داشتيم، ملوان امروز آنقدر خوب و حرفه‌اي بازي كرد كه جاي هيچ حرف و حديثي باقي نماند.

پورغلامي در پايان خاطر نشان كرد: تراكتورسازي تبريز هفته‌ها بود كه در ليگ برتر طعم باخت را نچشيده بود و امروز بازيكنان ملوان در كنار حمايت ايده‌آل تماشاگران‌مان توانستند اين روند را پاره كنند و اميدوارم در ديدارهاي آينده نيز بتوانيم به بردهاي ملوان اضافه كنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها