عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مدير عامل بنياد تعاون سپاه پاسداران: حق مهندسي جنگ آن طور که بايد ادا نشده است

مدير عامل بنياد تعاون سپاه پاسداران: حق مهندسي جنگ آن طور که بايد ادا نشده است
جمعه 29 بهمن 1389  09:43 ب.ظ

مدير عامل بنياد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: حق مهندسي جنگ آن طور که بايد ادا نشده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خراسان، مهندس پرويز فتاح در يادواره شهداي مهندسي شهرستان سبزوار که تحت عنوان "هندسه عشق" در محل تالار کاشفي مجتمع فرهنگي هنري اسرار اين شهرستان برگزار شد، با بيان اين مطلب افزود: حق مهندسي جنگ آن طور که بايد ادا نشده و شهدا و رزمندگان مهندس هنوز مظلومند.

وي با اشاره به رشادت هاي رزمندگان مهندس در طول دوران دفاع مقدس، بزرگترين نمونه مهندسي جنگ را ابداع پل هاي خيبر و پل روي رودخانه اروند عنوان کرد.

فتاح برگزاري اين گونه يادواره ها را مهم دانست و تصريح کرد: برگزاري اين يادواره ها باعث مي شود تا شهدا را در ميان خود احساس کنيم.

وي به حضور پررنگ ايران اسلامي در عرصه هاي جهاني پرداخت و تصريح کرد: اگر ما امروز در دنيا حرفي براي گفتن داريم به خا طر شهدا و خانواده آن هاست.

فتاح همچنين با اشاره به ترويج فرهنگ بسيجي در جامعه اين فرهنگ را سبب سربلندي نظام دانست.

در ابتداي اين مراسم سرهنگ پاسدار علي اکبر دلبري، فرمانده ناحيه ناحيه مقاومت بسيج سپاه سبزوار به برگزاري بيش از 80 يادواره در اين شهرستان اشاره کرد.

وي با اشاره به تلاش بسيجيان در برگزاري اين يادواره ها، اظهار داشت: با اين تلاش، شهداي بسياري در سطح شهرستان معرفي شده اند.

در اين مراسم که به همت کانون بسيج مهندسان ناحيه مقاومت بسيج سپاه سبزوار برگزار شد، بيش از 450 نفراز مهندسان بسيجي، خانواده معظم شهدا و ايثارگر، نماينده مردم سبزوار، امام جمعه و مسوولان شهرستان حضور داشتند.

پخش کليپ، اجراي تئاتر و نمايشگاه عکس شهدا از حاشيه هاي اين مراسم بود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها