عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نماينده مردم اردكان : شهدا سندهاي عزت ،افتخار و مظلوميت اين ملت هستند

نماينده مردم اردكان : شهدا سندهاي عزت ،افتخار و مظلوميت اين ملت هستند
جمعه 29 بهمن 1389  09:45 ب.ظ

نماينده مردم اردكان از حفظ وحدت، پرهيز از تفرقه، عمل خالصانه و خدمت متواضعانه به مردم به عنوان پيام خون شهدا يادكرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمدرضا تابش در مراسم يادواره شهداي بخش خرانق با گراميداشت ياد و نام 41 شهيد اين شهرستان، و به با تاكيد بر لزوم به خدمت گرفتن ابزارها و ادبيات جديد در انتقال مفهوم حماسه ها و فداکاري‌ها شهدا به نسل جديد آن را از ضروريات جامعه امروز دانست و گفت: نسل جوان که دوران جنگ را درک نکرده ، بايد ترسيم شفاف و روشني از آن دوران را داشته باشد تا به عظمت روح و کار سترگي که رزمندگان در دوران دفاع مقدس کردند پي ببرد .

وي افزود: شهداي ما با تاسي از پيامبر اسلام(س) و ائمه اطهار براي دفاع از اسلام و ولايت و ميهن اسلامي در مقابل جبهه کفر و شرک و الحاد مردانه ايستادند و جان خويش را تقديم نمودند تا اسلام و ايران پاينده و سرافراز بماند.

وي ادامه داد: شهدا سندهاي عزت و افتخار و مظلوميت اين ملت هستند که بايد شان و راهشان همواره جاودان بماند و جاودانگي اين راه در عمل به وصايا و سيره آنها و تلاش براي تحقق اهدافي است که شهدا براي دستيابي به آن از جان خود گذشتند.

نماينده مردم اردکان تصريح کرد: پيام خون شهدا ؛حفظ وحدت،پرهيز از تفرقه،عمل خالصانه و خدمت متواضعانه به مردم است که اميد داريم خداوند به ما و همه مسئولان توفيق انجام آن را عطا فرمايد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها