عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مجيد جلالي: سرتر از مس بوديم و بهتر بازي كرديم

مجيد جلالي: سرتر از مس بوديم و بهتر بازي كرديم
جمعه 29 بهمن 1389  09:48 ب.ظ

جلالي در حاليكه تائيد مي‌كند كه براي حضور در تيم ملي اميد با او مذاكره شده، اما همچنان فكرش را درگير عملكرد تيمش مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مجيد جلالي سرمربي تيم فولاد خوزستان پس از پيروزي يك بر صفر تيمش مقابل مس كرمان گفت: امروز اراده تيم ما به برد تعلق داشت. اين پيروزي با توجه به از دست دادن يك پنالتي و غيبت چهار بازيكن اصلي ما به دست آمد و ما به مقصود خود رسيديم. ما در طول بازي خوب و مسلط برابر تيم منسجم مس كرمان بازي كرديم. تيم ما از نظر تاكتيكي و بدني سرتر از حريف بود و بازي بهتري ارائه داد.

وي گفت: جوانان تيم ما همچون مومني و كريمي چهره خوبي از خود به نمايش گذاشتند. اكنون 29 مربي در تيم‌هاي پايه فولاد مشغول به كار هستند كه از حاصل كار آنها چنين بازيكنان ارزشمندي به فوتبال معرفي مي‌شود. به طور يقين مي‌توان گفت آينده متعلق به فولاد است.

جلالي در باره صحبت‌هايي مبني بر حضورش در تيم ملي اميد گفت: هنوز چيزي قطعي نشده و فقط صحبت‌هاي اوليه با من شده است. اكنون تمركزم روي تيم فولاد است و قرار است پس از رفتن به تهران صحبت‌هايي را در اين خصوص با مسئولان تيم ملي داشته باشم.

سرمربي فولاد خوزستان افزود: با توجه به نتايجي كه ما در هفته‌هاي اخير كسب كرده‌ايم و هفته به هفته جايگاه خود را در جدول بهتر مي‌كنيم تا پايان مسابقات مي‌توانيم نيم نگاهي به كسب سهميه آسيا نيز داشته باشيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها