عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استاندار قم: افزايش برخي هزينه‌ها با اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها طبيعي است

استاندار قم: افزايش برخي هزينه‌ها با اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها طبيعي است
جمعه 29 بهمن 1389  09:49 ب.ظ

استاندار قم تأکيد کرد: مجموعه مديران استان يک هدف مشترک داشته، در يک مسير حرکت مي‌کنند که همان خدمت‌رساني شايسته به مردم مومن و ولايي اين خطه مقدس است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمين "موسي‌پور" در نشست مشترک با معاونان استانداري، فرماندار، شهردار و رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر قم، افزود: بي‌ترديد با هماهنگي و تعامل ميان همه مديران، مسئولان و دستگاه‌هاي اجرايي مي‌توان به چشم‌اندازهاي مطلوب و آرماني دست يافت و استان قم را به جايگاه شايسته خود در عرصه‌هاي مختلف رساند.

استاندار قم با اشاره به روند موفقيت‌آميز اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها، افزايش برخي هزينه‌ها را امري طبيعي دانست و گفت: همراه با افزايش برخي هزينه‌ها در بخش‌هاي خدماتي و عمراني نبايد کميت و کيفيت ارائه خدمات به شهروندان کاهش يابد، بلکه شهرداري و شوراي شهر بايد به سمت کاهش منطقي هزينه‌ها در بخش‌هاي مختلف گام بردارند.

وي با بيان اينکه شهرداري قم بايد همچون گذشته فعال و با نشاط به فعاليت‌هاي خود ادامه دهد، بر لزوم حمايت از شوراي شهر و شهرداري تاکيد کرد.

حجت‌الاسلام موسي‌پور گفت: در همين راستا کميته‌اي با بررسي کارشناسي ميزان افزايش هزينه‌هاي شهرداري در حوزه‌هاي مختلف را احصاء و راهکارهايي که شهرداري مي‌تواند در قالب مصوبات و بسته‌هاي حمايتي وزارت کشور از آنها بهره‌مند شود، ارائه خواهد کرد.

وي بر ضرورت ايجاد هماهنگي و تعامل ميان شوراي شهر، شهرداري و دستگاه‌هاي اجرايي تأکيد کرد و گفت: هرکدام از اين نهادها اختيارات و وظايفي بر عهده دارند که بايد در اين حيطه و بر اساس ضوابط و شرايط گام برداشته، همواره مصالح و منافع شهر و شهروندان را در نظر داشته باشند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها