عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امام‌جمعه بردسكن: دست سران استكبار با فتنه‌گران در يك كاسه است

امام‌جمعه بردسكن: دست سران استكبار با فتنه‌گران در يك كاسه است
جمعه 29 بهمن 1389  09:49 ب.ظ

امام‌جمعه بردسكن گفت: سران فتنه در 25 بهمن با شعار حمايت از مردم مصر اقدام به آشوبگري كردند ولي تنها شعاري كه ندادند شعار حمايت از مردم مصر بود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام "عباسعلي احمدزاده"، در خطبه‌هاي امروز نماز جمعه بردسکن افزود: سران فتنه كاري را انجام دادند که به نوعي قرآن بر سر نيزه گرفتن بود، يعني همان کاري که در زمان جنگ صفين، معاويه با اميرالمومنين(ع) کرد؛ اينها نيز به بهانه حمايت از مردم مصر عليه نظام و مسوولان بلندپايه كشور شعار دادند.

وي تصريح کرد: بنده ابتدا چند سوال از سران فتنه دارم، يكي اينكه چرا اين آقايان در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري با شعارها و طرح مسايلي با مضامين هرچه بيشتر نهادينه كردن مباني جمهوري اسلامي و تحكيم و تعقيب خط امام(ره) و همچنين حمايت از قانون اساسي وارد اين عرصه شدند؟

احمدزاده تصريح کرد: اين افراد بخش اساسي و اعظم آراي مردم را به خاطر اين شعارها از آن خود كردند و مردم نيز به خاطر اين مواضع و سوابق اجرايي و حمايت برخي از گروهها و جريانها و اشخاص وفادار و معتقد به امام(ره) و انقلاب و قانون اساسي، به آنها راي دادند.

امام جمعه بردسكن خطاب به اين افراد گفت: شما كه قانون را قبول داريد پس چرا در انتخابات رياست جمهوري بحث تقلب را مطرح كرديد؟ شمايي كه با همين ابزار قانوني وارد عرصه انتخابات شديد، چرا از هيچ يك از راههاي قانوني براي پيگيري اعتراضات خود استفاده نکرديد؟

وي افزود: وقتي كه مقام معظم رهبري با سعه صدر در جلسه‌اي طولاني تمام صحبتهاي صريح نمايندگان و شما كانديداها را شنيدند، مهلت دادند كه مسئولان وزارت كشور اقدام به بازشماري صندوقهاي اخذ راي كنند، ولي شما همچنان به حرفهاي بي‌منطق خود اصرار ورزيديد و به هيچ چيز جز تحرك هواداران خود براي حضور در خيابانها و اعتراض به آنچه نام آن را تقلب گذاشتيد، رضايت نداديد.

حجت‌الاسلام احمدزاده تصريح کرد: شما با اين حركت متاسفانه موجي از شادي را در دل بدخواهان و دشمنان ايران و انقلاب اسلامي پديدار كرديد.

وي به حادثه 25 بهمن اشاره و اظهار كرد: در اين حركت تعدادي از مردم بي‌گناه زخمي و 2 نفر به شهادت رسيدند، چه كسي بايد پاسخگوي خون آنها باشد؟

وي افزود: امسال حضور مردم در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن بسيار پرشورتر از سال گذشته بود و وقتي كه سران امريكا و صهيونيست اين حضور را ديدند افرادي را اجير كردند و به بهانه حمايت از مردم مصر عليه نظام و انقلاب و مسوولان شعار دادند.

امام جمعه بردسكن با بيان اينکه دست سران استكبار با فتنه‌گران در يك كاسه است، افزود: خيانتي كه اين افراد به كشور مي‌كنند، كمتر از خيانت بني‌صدر نيست، بلكه مي‌تواند در بعضي از جهات بيشتر هم باشد.

حجت‌الاسلام احمدزاده ادامه داد: كاسه صبر مردم لبريز شده است و اين افراد در مقابل ملت رشيد و مقتدر ايران عددي نيستند و بايد محاكمه شوند.

وي از حركت و موضعگيري نمايندگان مجلس در اين رابطه قدرداني و تصريح کرد: حالا بايد دستگاه قضا در مقابل اينها هر چه سريعتر برخورد قانوني خود را انجام دهد و به سادگي از كنار اين مسئله عبور نكند.

وي اظهار داشت: حتي فردي كه در لباس روحانيت است، بايد خلع لباسش كنند چرا كه حيف اين لباس نيست كه در تن چنين افرادي قرار بگيرد؟

امام جمعه بردسكن افزود: بحث تقلب در انتخابات براي آنها فقط يك بهانه است و آنها مي‌خواهند با اين بهانه به اصل انقلاب ضربه بزنند.

وي همچنين گفت: برخي از نمايندگان كه از جريان اصلاح‌طلب بودند و در دوران انتخابات از اين افراد حمايت مي‌كردند مطالبي را بيان كردند كه ما هم اين حركت را نمي‌پسنديم، ولي در مطالب خود فقط بخش اول يعني تولي را مطرح نموده، ولي به بحث تبري اشاره‌اي نکردند.

وي از دستگاه قضا خواست هيچ ملاحظه و صبوري در محاكمه اين افراد نكند و آنان را به اشد مجازات برساند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها