عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قلعه‌نويي: در اين بازي محكوم به برد بوديم

قلعه‌نويي: در اين بازي محكوم به برد بوديم
جمعه 29 بهمن 1389  09:49 ب.ظ

امير قلعه‌نويي سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان پس از پيروزي تيمش برابر پاس همدان در نشست رسانه‌اي به خبرنگاران گفت: در اين بازي محكوم به برد بوديم و احتياج مبرمي به سه امتياز اين بازي داشتيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، امير قلعه‌نويي گفت: مي‌دانستيم كه بازي حساسي را پيش رو داريم و هر دو تيم براي كسب سه امتياز به ميدان خواهند آمد.

وي ادامه داد: در بازي امروز سپاهان هميشگي نبوديم، چرا كه چند بازيكن كليدي خودمان را از جمله ابراهيم توره و محرم نويدكيا را در اختيار نداشتيم.

قلعه‌نويي گفت: تاكتيك پاس در نيمه دوم بر ما غلبه كرد و همانطور كه شاهد بوديد نتوانستيم از نيمه خود جلوتر بياييم و چشم به ضد حملات بستيم.

سرمربي سپاهان در مورد سه امتياز بازي گفت: براي ما خيلي مهم بود كه اين سه امتياز را بگيريم چون بايد در كورس تيمهاي بالاي جدول بمانيم و روحيه‌اي باشد براي بازي هفته آينده مقابل استقلال تهران.

وي در مورد شعارهايي كه بر ضد مديرعامل باشگاه پاس همدان سر مي‌دادند، افزود: 32 سال است كه در فوتبال ايران بوده‌ام و بازي كرده‌ام و به سابقه مديريتي سردار ملاحي هم كاملا واقف هستم. هواداران بايد كمي صبر و تحمل داشته باشد و براي حمايت همه جانبه براي نجات اين تيم كمك كنند.

قلعه‌نويي در پاسخ به سوال ايسنا در مورد اينكه به عنوان يكي از گزينه‌ها براي سرمربيگري در تيم ملي هستيد، گفت: ما اعتقاد داريم بايد به فوتبال ملي كمك كنيم و شخص قلعه‌نويي از اين قاعده مستثني نيست. مديران ما بايد حقايق فوتبال را بگويند و مردم را گول نزنند و فقط كشف نيروهاي انساني نداشته باشند و با برنامه‌ريزي جلو بروند و اگر مي‌خواهيم به سطح ايده‌آل فوتبال برسيم، بايد برنامه‌ريزي در اولويت اول كار باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها