عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

/ حاشيه ديدار ذوب آهن – نفت آبادان/ ناراحتي خلعتبري از تعويض‌اش و گلزني رافخايي

/ حاشيه ديدار ذوب آهن – نفت آبادان/ ناراحتي خلعتبري از تعويض‌اش و گلزني رافخايي
جمعه 29 بهمن 1389  09:51 ب.ظ

ديدار دو تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان كه با پيروزي 6 بر صفر نماينده اصفهان به پايان رسيد با حاشيه‌هايي همراه بود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه اصفهان، در دقيقه 65 اين مسابقه زماني كه منصور ابراهيم‌زاده قصد تعويض خلعتبري و جايگزين كردن سيدجلال رافخايي را داشت، خلعتبري با ابراز ناراحتي شديد به تصميم كادرفني مبني بر تعويض‌اش واكنش نشان داد. وي حتي زماني كه علي مهرويان مسئول تداركات تيم ذوب آهن قصد پوشاندن گرمكن به خلعتبري را داشت، وي با حركتي مسئول تداركات تيم را عقب زد و از اين كار ممانعت كرد.

كمتر از يك دقيقه بعد از تعويض خلعتبري، جلال رافخايي بازيكن جايگزين وي، موفق شد گل سوم ذوب آهن را به ثمر برساند. در اين هنگام خلعتبري با ناراحتي از روي نيكمت به داخل رختكن تيمش رفت و از ورزشگاه خارج شد.

در اين مسابقه كه با پيروزي 6 بر صفر ذوب آهن به پايان رسيد نزديك به سه هزار نفر، از نزديك تماشاگر اين بازي بودند.

 

** در ابتداي مسابقه رسول نويدكيا هافبك اصفهاني نفت آبادان به سمت نيمكت ذوب آهن رفت و براي حضور در ميدان از منصور ابراهيم‌زاده رخصت گرفت.

 

** با توجه به اينكه شهر فولادشهر يكي از شهرهاي مهاجرنشين اصفهان محسوب مي‌شود كه بيشتر ساكنين آن را خوزستاني‌ها تشكيل مي‌دهند بيش از هزار نفر با حضور در ورزشگاه فولادشهر از تيم صنعت نفت حمايت مي‌كردند.

 

** بازيكنان ذوب آهن در كنار زدن شش گل، سه بار توپ را به تيرك دروازه نفت آبادان زدند و در دقيقه 76 نيز توسط سيدمحمد حسيني يك ضربه پنالتي را از دست دادند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها