عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

علي دوستي: اميدوارم سقوط نكنيم

علي دوستي: اميدوارم سقوط نكنيم
جمعه 29 بهمن 1389  09:51 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال پيكان پس از تساوي بدون گل برابر استيل آذين معتقد است شرايط ويژه دو تيم، بازي را حساس كرده بود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حميد علي‌دوستي در جمع خبرنگاران گفت: به دليل نزديكي امتيازهاي دو تيم و جايگاه‌شان در جدول بازي حساس شده بود و به همين دليل كمترين خطر بر روي دروازه‌ها ايجاد شد و بيشترين تمركز بر روي وسط زمين و پوشش دادن يك سوم مياني معطوف شده بود.

وي ادامه داد: در نيمه دوم به دليل بازي مستقيم حريف عقب كشيديم، ولي در ادامه بازي با دوندگي بازيكنان توانستيم راه‌هاي نفوذ حريف را ببنديم و فرصت گلزن را از آنها سلب كنيم.

علي‌دوستي در ادامه با بيان اينكه در انتقال توپ از دفاع به حمله ضعيف بوديم، خاطر نشان كرد: به دليل ضعف در اين انتقال، كمتر توانستيم به دروازه حريف نزديك شويم، اما در مجموع بايد بگويم پس از باخت به استقلال، كسب يك امتياز در خانه حريف براي ما نتيجه خوبي مطلوب مي‌شود.

سرمربي تيم پيكان افزود: اميدوارم روند رو به رشدمان را ادامه بدهيم تا از خطر سقوط رهايي پيدا كنيم و با تلاش بازيكنان و مديريت باشگاه در ليگ برتر باقي بمانيم.

وي در پاسخ به سوالي درباره اخراج دو بازيكن تيمش از تمرين‌ها از خبرنگاران خواست كه اين مسائل را با مديريت باشگاه در ميان بگذارند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها