عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

فال روزانه - فال امروز شما جمعه 29 بهمن 89

فال روزانه - فال امروز شما جمعه 29 بهمن 89
جمعه 29 بهمن 1389  09:51 ب.ظ

فال روز متولدین فروردین:
اگر شما و همسرتان تصمیم گرفته اید رابطه تان را محکم تر کنید دیگران هم در این شادی با شما شریک می شوند.البته ترجیح می دهید در این شرایط رمانتیک با هم تنها باشید.یک بار دیگر حس می کنید که دود از گوش های شما بیرون می آید و همانند یک شیرخشمگین دمتان را تکان می دهید تا حساب کسی را برسید. ستارگان می گویند که شما معتقدید مدت طولانی در رابطه با او صبوری به خرج داده اید و اکنون زمان آن است که او را سر جای خودشان بنشانید. احتمالاً اتفاقاتی که در گذشته رخ داده را به یاد آورده و می ترسید که این اتفاقات دوباره به وقوع بپیوندند. با دقت آن را بررسی کنید و نگذارید تاریخ مجدداُ تکرار شود.
حافظ :
چه ساز بود که در پرده می‌زد آن مطرب   که رفت عمر و هنوزم دماغ پر ز هواست
ندای عشق تو ديشب در اندرون دادند       فضای سينه حافظ هنوز پر ز صداست
تعبیر:غرور و تکبر را از خود دور کن و شک و دودلی را از خود بران. به سخن ناصحان مشفق گوش کن. اگر چه توجهی به مال دنیا نداری اما کوشش و تلاش را در زندگی خود فراموش نکن. در غیر این صورت دچار مشکل خواهی شد.


فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز احتمالا با نیرویی بسیار خلاقانه از خواب بیدار شده اید و آماده اید كه روزتان را به روزی بسیار خاص تبدیل كنید، اما تصمیمات تان احتمالا به خاطر شرایط غیر قابل انتظاری لغو می شود یا ممكن است رئیس تان به شما ماموریت سخت و دشواری محول كند یا دوستی از شما انتظار مساعدت و یاری داشته باشد، ولی بهر حال شما مجبورهستید زمان زیادی را برای كار بگذارید، به جای اینكه به تفریح و گردش بگذرانید. به یاد داشته باشید اكنون بادهای مهمی در آسمان زندگی شما در حال وزیدن است، پس وقت خود را برای این تلف نكنید كه در مقابل شرایط غیرقابل اجتناب ایستادگی كنید.
حافظ:
تو را آن به که روی خود ز مشتاقان بپوشانی          که شادی جهان گيری غم لشکر نمی‌ارزد
چو حافظ در قناعت کوش و از دنيی دون بگذر   که يک جو منت دونان دو صد من زر نمی‌ارزد
تعبیر:غم و اندوه بیهوده برای کاری که فایده ای برایت ندارد، کاری ابلهانه است. به دشمنان خود اعتنایی نکن. هر کار بزرگ و خطیر، مشکل و دشوار است. نخست جوانب کار را بسنج و سپس شروع به کار کن.فال روز متولدین خرداد:  
احساس می کنید باید سرعت داشته باشید. سعی کنید بیش از حد توانایی خود به دیگران قول ندهید. شاید کمی دیگر این پیشرفت ها به موقعیت های غیر ممکن تبدیل شوند.نگرانی های دیروز فضای امروز را خراب کرده است.شاید بخواهید از دیگران دوری کنید.بهتر است در موردش صحبت کنید و مشکلات را برطرف کنید.دیگران به شما کمک می کنند اما گاهی اوقات فکر می کنید تنها کسی هستید که می توانید کارها را درست انجام دهید.
حافظ :
دانم سر آرد غصه را رنگين برآرد قصه را   اين آه خون افشان که من هر صبح و شامی می‌زنم
با آن که از وی غايبم و از می چو حافظ تايبم           در مجلس روحانيان گه گاه جامی می‌زنم
تعبیر:برای رسیدن به آرزوها، هر راهی را امتحان کن و دست از تلاش و کوشش بر ندار تا به نتیجه برسی. هرچند که راه مقصود دور و دراز است اما عاقبت به آرزوی خود می رسی.
 

 
فال روز متولدین تیر:
در امور تجارت و داد وستد اغلب متولدین مهر ماه دارای شانس بلندی هستند و باصطلاح امکان اینرا پیدا می کنند که به سود قابل توجهی دست یابند ولی در ضمن گروهی نیز نباید خود را معرکه هیچ معامله ای سازند چرا که اینروزها زمان جالبی نیست.
حافظ:
نه عمر خضر بماند نه ملک اسکندر      نزاع بر سر دنيی دون مکن درويش
بدان کمر نرسد دست هر گدا حافظ   خزانه‌ای به کف آور ز گنج قارون بيش
تعبیر:شک و تردید در وجود تو موج می زند. به خاطر مسائل مادی خود را به زحمت نینداز. با انسان های با تجربه مشورت کن تا به هدف خود برسی. پشتکار داشته باش و نا امیدی را رها کن. چنانچه یک بار شکست خوردی، آن شکست را به تجربه ای برای رسیدن به پیروزی تبدیل کن.

 
فال روز متولدین مرداد:
 
 اگر خرید می روید مراقب باشید بیش از حد لازم ولخرجی نکنید.ستارگان قوه تخیل و درک شما را بالا می برند و می توانید بفهمید که قدم بعدی یک نفر چه می تواند باشد. به راحتی می توانید از احساس یکی از همکاران نسبت به خودتان باخبر شوید. البته می توانید به راحتی از او سوال کنید اما شما هیچ وقت این کار را نمی کنید، زیرا از نظر شما این کار بیش از حد روراستی است، و از این کار لذت نمی برید.
حافظ :
به تخت گل بنشانم بتی چو سلطانی   ز سنبل و سمنش ساز طوق و ياره کنم
ز باده خوردن پنهان ملول شد حافظ   به بانگ بربط و نی رازش آشکاره کنم
تعبیر:توقعات بی جا و آرزوهای دست نیافتنی را از سر خود بیرون کن و عاقلانه بیندیش. در زندگی میانه رو باش تا دچار مشکل و سختی نشوی. شجاع باش و از ناملایمات زندگی، خود را نباز.فال روز متولدین شهریور:

شانس بسیار خوبی دارید . می توانید ریسک کنید البته به شرط این که خطا نکنید.همه چیز به خودتان بستگی دارد.تاثیر امروز ستارگان نشان می دهد که هم اکنون پیش آمدها بیش از هر روز دیگر شما را تحت کنترل قرار می دهند اما حتماً مواظب باشید که از دیگران بیش از حد انتظار نداشته باشید و حقیقت ها را بپذیرید وگرنه رابطه دوستانه و حمایتی را که ازجانب دیگران می خواهید خراب می کنید و از بین می روید.
حافظ:
بر جمال تو چنان صورت چين حيران شد   که حديثش همه جا در در و ديوار بماند
به تماشاگه زلفش دل حافظ روزی       شد که بازآيد و جاويد گرفتار بماند
تعبیر:راه رسیدن به مقصود دشوار و ناهموار است. شکست امروز به معنی پیروزی فرداست به شرط آنکه از لحظات کمال استفاده را ببری. صبور و شکیبا باش.فال روز متولدین مهر:
 
اگر می خواهید بهترین بهره را از امروز ببرید آن کاری را بکنید که از انجام دادن آن لذت می برید.شخص مورد علاقه تان امروز بسیار سرزنده و شاداب است و ممکن است راجع به مسائل مالی برخی تغییرات را بوجود آورد.زمانی که دست از داد و فریاد بکشید،مطمئن باشید که یکدیگر را خواهید بوسید و آشتی خواهید کرد چون هیچ یک از شما نمی خواهد که یک محافظ را تحمل کند و هنوز هر دو برای عذرخواهی کردن کمی شک و تردید دارید.خوب بالاخره یکی از شما دو نفر باید این کار را بکند و ممکن است آن شخص شما باشید.
حافظ :
الملک قد تباهی من جده و جده   يا رب که جاودان باد اين قدر و اين معالی
مسندفروز دولت کان شکوه و شوکت      برهان ملک و ملت بونصر بوالمعالی
تعبیر:از شکست ها، ناامید و مأیوس نباش. غم و حسرت بر ایام گذشته دردی را از تو دوا نمی کند. شادمان باش و به خداوند توکل کن و کارها را سخت نگیر تا جهان بر تو سخت نگیرد. انسان دو بار متولد نمی شود پس لحظات عمر را غنیمت بدان و از آن لذت ببر.


فال روز متولدین آبان:
اگر با برادریا خواهرتان اختلاف نظر کوچکی دارید اجازه ندهید به بحث کشیده شود. هر کسی نظر خودش را دارد اما برای آشتی و مصالحه همیشه زمان هست. اگر بیرون می روید خیلی مراقب باشید. همه با عجله از این سو به آن سو می روند و احتمال تصادف زیاد است.سعی کنید انرژی تان را در مسایل مالی خرج کنید موضوع این نیست که کاملاً در این زمیه پا در هوا هستید اما سیارات می توانند بر شما اثر بگذارند و باعث رویاپردازی در این زمینه شوند در تفکر تان خلاق باشید اما حتماً واقع گرا و فعال باشید .
حافظ:
به بال و پر مرو از ره که تير پرتابی   هوا گرفت زمانی ولی به خاک نشست
زبان کلک تو حافظ چه شکر آن گويد   که گفته سخنت می‌برند دست به دست
تعبیر:سختی ها و مرارت ها را آسان بگیر تا در زندگی شاهد مقصود را در بر بگیری. فروتن باش تا سربلند شوی. هیچ راحتی بدون تحمل سختی و تلاش بدست نمی آید، بنابراین زندگی بهتر در سایه تلاش و کوشش است.


 
فال روز متولدین آذر:
هنگامی که خسته هستید می توانید بددهن باشید.خیلی با شتاب یاد می گیرید و بی حوصله می شوید. به تقدم های اصلی رسیدگی کنید و جزئیات را ترک کنید تا هنگامی که وقت بیشتری داشته باشید و به یاد بیاورید که طرح هایتان شامل شریک زندگی تان باشد. یا این که می توانید روزها درگیری داشته باشید.
حافظ:
در اين خيال به سر شد زمان عمر و هنوز   بلای زلف سياهت به سر نمی‌آيد
ز بس که شد دل حافظ رميده از همه کس   کنون ز حلقه زلفت به در نمی‌آيد
تعبیر:نگران و مضطرب هستی و می ترسی به هدف خود نرسی اما نا امید نباید بود. خداوند با صابران است.


فال روز متولدین دی: 
پیش از آن که کاملاً از خود بی خود شوید خودتان را کنترل کنید.زندگی اجتماعی تان حتماً به حالت طبیعی برمی گردد و اگر از کارهای روزمره خسته شده باشید این موضوع برای تان تسکین خاطر خوبی می باشد تمام کارهایی را که با تاخیر انداخته بودید امروز جبران کنید اگر لباسی خریده اید و مطمئن نیستید که از آن خوشتان می آید از شخص دیگری نظر بخواهید زیرا راهنمایی یک نفر دیگر می تواند دید شما را به خودتان عوض کند .
 حافظ:
دل و دينم دل و دينم ببرده‌ست   بر و دوشش بر و دوشش بر و دوش
دوای تو دوای توست حافظ        لب نوشش لب نوشش لب نوش
تعبیر:آرام و قرار داشته باش. در راه عشق صبور و شکیبا باش و نا امیدی را از خود دور کن. به زودی به مقصود و آرزوی خود می رسی.فال روز متولدین بهمن:

 شما معتقدید که زندگی یک سفر است و مشکلاتی بین راه فقط قسمتی از این تجربه است. بااینقدر مستقل بودن شما اغلب احساس می کنید که به تنهایی با مشکلات زندگی می جنگید. بهرحال، اگربعنوان یک تیم کار کنید، همانطوری که امروز شما باید چنین کنید، شما شروع به درک این مطلب می کنید که چقدر حمایت برایتان وجود دارد که شما از آن استفاده کنید البته اگر تقاضایش را بنمائید.
 حافظ:
به کجا برم شکايت به که گويم اين حکايت   که لبت حيات ما بود و نداشتی دوامی
بگشای تير مژگان و بريز خون حافظ   که چنان کشنده‌ای را نکند کس انتقامی
تعبیر:در این راه خود را تنها و بی کس احساس می کنی. البته خودت نیز مقصری. بهتر است که این بار با تعقل و تعمق، همه ی جوانب کار را بسنجی و سپس شروع به کار کنی. دوست را از دشمن بازشناس و به هر کس اعتماد نکن. وجود دوستان واقعی را غنیمت بدان و از آنها کمک بخواه. بیشتر به همت و اراده ی خود متکی باش.


فال روز متولدین اسفند:
 امروز فضایی بسیار شلوغ در خانه حاکم است. ممکن است آن قدر شلوغ باشد که نتوانید آرامش پیدا کنید ، اهمیت ندهید، چرا که همه چیز به همان سرعتی که آغاز شد خاتمه می یابد. اگر می خواهید راجع به برنامه های خودتان با اهل خانه مشورت کنید،‌ مایل خواهید بود تا حرف خود را به آنها تحمیل کنید.اگر لازم است کاری را با دقت و توجه انجام دهید یا تصمیمی بگیرید اکنون زمانی است که با تکیه بر دانش خود و اطمینان از این که کار درستی انجام می دهید و به جلو قدم بردارید
 حافظ:
بيا به ميکده و چهره ارغوانی کن   مرو به صومعه کان جا سياه کارانند
خلاص حافظ از آن زلف تابدار مباد        که بستگان کمند تو رستگارانند
تعبیر:از هرجا می توان به اشتباه و خطای خود پی برد و راه درست را انتخاب کرد. از تجربه ی دیگران استفاده کن. به تنهایی نمی توانی این راه مشکل را طی کنی. هوشیار و عاقبت اندیش باش و فریب لحظه های زودگذر و فریبنده را
نخور

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها