عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

امام‌جمعه خوي: سران فتنه خيانت بزرگي در حق انقلاب و ملت ايران کردند

امام‌جمعه خوي: سران فتنه خيانت بزرگي در حق انقلاب و ملت ايران کردند
جمعه 29 بهمن 1389  09:52 ب.ظ

امام جمعه خوي گفت: سران فتنه خيانت بزرگي در حق انقلاب اسلامي و ملت ايران کردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمين "شکوري"، در خطبه‌هاي نماز جمعه خوي، با محکوم کردن خيانت فتنه‌گران در 25 بهمن در چند خيابان تهران، اظهار داشت: هرچند اين اقدامات به‌دليل به ظاهر کوچک بودن چندان اهميتي ندارد اما به‌دليل شرايط زماني و همچنين نشان دادن خباثت و عمق کينه مي‌توان گفت سران فتنه خيانت بزرگي را در حق انقلاب اسلامي و ملت ايران مرتکب شدند.

وي تصريح کرد: از يک طرف در چند کشور اسلامي از جمله تونس، مصر، يمن و اردن مردم با الهام از انقلاب اسلامي ايران در مقابل استکبار و استبداد قيام کردند و سردمداران آمريکا، انگلستان و اسرائيل به صراحت از تکرار انقلاب اسلامي ايران در مصر و ساير کشورها اظهار نگراني کرده، اوج درماندگي و وحشت خود را به نمايش گذاشتند.

شکوري افزود: از طرف ديگر ملت ولايت‌مدار ايران در راهپيمايي تاريخي خود در 22 بهمن وفاداري خود را به انقلاب اسلامي و ولايت فقيه اعلان و از انقلاب مردم تونس و مصر حمايت کرده بودند و پيام هشت ماده‌اي مقام معظم رهبري به مردم مصر، استکبار جهاني را به وحشت انداخته بود. سران فتنه براي روز 25 بهمن فراخوان دادند و عده‌اي از منافقين، سلطنت‌طلبان و ساير گروههاي محارب را به خيابانها آورده، دو نفر را شهيد، عده‌اي را مجروح و با شعارهاي زننده خود با ولايت فقيه اعلان جنگ کردند.

رييس حوزه‌هاي علميه خوي، علت اصلي اين فراخوان را مبارزه علني با ولايت فقيه عنوان و بيان كرد: به دنبال اين فراخوان که در ظاهر براي حمايت از انقلاب مردم مصر و تونس بود تنها شعاري که داده نشد حمايت از آنان بود و سران فتنه با اين فراخوان رسماً مبارزه علني با ولايت فقيه را اعلام کردند؛ ولايت فقيهي که امام عصر(عج) مي‌فرمايد:« اَلرّادُ عَلَيْهِمْ کَالرّادِّ عَلَيْنا وَ الرّادُّ عَلَيْنا کَالرّادِّ عَلَي اللهِ» و امام صادق (ع) نيز مي‌فرمايد:«... وَ هُوَ فِي حَدِّ الشِّرْ کِ بِاللهِ» يعني هر کس ولايت فقيه و ولي فقيه را رد بکند ائمه(ع) را منکر شده و رد کنندگان ائمه(ع) منکران خداوند و در حد مشرکان بر خدا هستند.

وي همچنين با قدرداني از استاندار آذربايجان‌غربي در سفر به شهرستان خوي، گفت: در اين سفر پرکار و فشرده سخنراني در شوراي اداري، حضور در اجتماع پرشور مردم بخش قطور، افتتاح نخستين نمايشگاه کتاب خوي و بازديد از چند پروژه عمراني از جمله حوزه جديدالتأسيس، محورهاي سفر آقاي استاندار بود که لازم مي‌دانم از سوي مردم متعهد و مسئولان خوي از ايشان قدرداني کنم و از نمازگزاران جمعه مي‌خواهم بعد از نماز جمعه با انجام تظاهراتي پرشور انزجار خود را از فتنه‌گران اعلان کنند.

به گزارش ايسنا، مردم خوي بعد از نماز جمعه با حضور در خيابانها و راهپيمايي و شعار "مرگ بر آمريکا"، "مرگ بر اسرائيل"، "مرگ بر منافق"، "مرگ بر موسوي و کروبي و خاتمي" سردادند و خواهان برخورد شديد مسئولان قضايي با سران فتنه شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها