عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

خلعتبري پس از احضار به کميته انضباطي ذوب‌آهن: ابراهيم‌زاده يادش رفته چه گلهاي مهمي زدم!

خلعتبري پس از احضار به کميته انضباطي ذوب‌آهن: ابراهيم‌زاده يادش رفته چه گلهاي مهمي زدم!
جمعه 29 بهمن 1389  09:52 ب.ظ

محمدرضا خلعتبري بايد در کميته انضباطي باشگاه ذوب آهن پاسخگوي حرکت امروزش در ديدار برابر صنعت نفت باشد.

به گزارش ايسنا، منصور ابراهيم‌زاده در دقيقه 64 ديدار ذوب آهن برابر صنعت نفت تصميم گرفت که محمدرضا خلعتبري را از زمين بيرون کشد که اين مهاجم مقابل خواسته سرمربي تيمش مقاومت کرد، اما پس از اينکه بازيکنان ذوب آهن او را دوره کردند، پذيرفت از زمين خارج شود، اما پس از چند دقيقه حضور بر روي نيمکت به رختکن رفت.

خلعتبري پس از اين بازي که با پيروزي شش بر صفر تيمش به پايان رسيد گفت: «اصلا اين طور نبود که از زمين بيرون نروم. من از تعويضم ناراحت بودم، اما اصلا اين طور نبود که نخواهم از زمين بيرون بروم. به هر حال مشکلي ندارم و آقاي ابراهيم زاده مي تواند هر کاري انجام دهد. او سر مربي تيم است و حق دارد من را تعويض کند.»

او ادامه داد: «ابراهيم‌زاده بين دو نيمه به من گفت يا گل بزن يا پاس گل بده اگر نه تعويضت مي کنم. من هم در جواب گفتم که اين همه بازيکن در زمين هست، چرا فقط بايد من گل بزنم؟ اشکالي ندارد. آقاي ابراهيم زاده يادش رفته است که من در بازي هاي آسيايي چند بار تيم را نجات دادم و چه گل هاي مهمي زدم. هيچ اشکالي ندارد.ايشان من را در اختيار کميته انضباطي باشگاه قرار داده اما من مثل بازيکنان ديگر نيستم که پس از تعويض به بطري آب لگد بزنم. واقعا نمي دانم ديگر چه چيزي بايد بگويم.»

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها