عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

شهردار كرج تاكيد كرد: ضرورت ساخت يک مرکز دائمي نمايشگاهي در استان البرز

شهردار كرج تاكيد كرد: ضرورت ساخت يک مرکز دائمي نمايشگاهي در استان البرز
جمعه 29 بهمن 1389  09:53 ب.ظ

با توجه به اين‌که كرج فاقد يك محل نمايشگاهي مناسب است و با توجه به پتانسيل‌هاي بالاي صنعتي، بازرگاني و صنعت نمايشگاهي در آن، ساخت يک مرکز دائمي نمايشگاهي با تمامي امکانات ضروري است.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، سيد علي آقازاده در بازديد از نمايشگاه‌ صنايع کشاورزي، مواد غذايي، شيريني و شکلات البرز با بيان مطلب بالا افزود: شهرداري کرج نيز ضمن حمايت از اين موضوع موافق احداث اين مرکز در موسسه گلستان گلشهر به دليل قرارگيري آن در نقطه مرکزي استان است.

وي گفت: دستور تشکيل گارگروهي براي ساخت محل دائمي نمايشگاه با محوريت مديريت شهرداري منطقه 5 کرج و سازمان بازرگاني استان البرز صادر شده و مسوول موسسه نيز موظف شده است در دو ماه آينده طرح جامع محل دائمي نمايشگاه به همراه شهربازي و همچنين مرکز خريد با رعايت تمامي استانداردهاي مربوطه را ارائه کند.

شهردار كرج در ادامه توضيح داد: شهرداري آماده است اين مرکز نمايشگاهي را با برنامه‌ريزي دقيق‌تر در سال‌هاي بعد به عنوان يك مركز نمايشگاهي دائم براي همه رشته‌ها و زمينه‌ها آماده كند، زيرا نمايشگاه‌هايي از اين دست ضمن اين‌كه مي‌توانند در جهت توسعه صنعت نمايشگاهي استان گام مهمي بردارند، براي ارائه خدمات، رفاه مردم و عرضه كالا به صورت مستقيم نيز مناسب هستند.

وي خاطر نشان كرد: براي حمايت بيشتر از نمايشگاه‌هاي با کيفيت به معاونت خدمات شهرداري ابلاغ شده كه مجموعه‌اي از ابزارهاي تبليغاتي منطقه البرز براي اين منظور با تعرفه‌هاي فرهنگي در اختيار متوليان امر قرار گيرد.

سيد علي آقازاده که به همراه تيمور پورحيدري – رئيس سازمان بازرگاني استان البرز ، مهرداد ترابيان – معاون مالي اداري شهرداري کرج و حسين صدرائي – مدير شهرداري منطقه 5 کرج از اولين نمايشگاه صنايع کشاورزي، مواد غذايي، شيريني و شکلات البرز بازديد مي‌کرد، با اشاره به حضور كم نظير مردم در اين نمايشگاه عنوان كرد: اين نمايشگاه در نوع خود منحصر به فرد است و توليد محصولات شركت‌هايي كه محصولات غذايي خود را عرضه کردند، نشان داد كه ذائقه مردم و تمايل آنها به اين كالاها مثبت است و ما نيز بايد همگام با اين تمايل و ذائقه حركت كنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها