عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

رفتار سپاهاني‌ها ياوري را ناراحت كرد،

رفتار سپاهاني‌ها ياوري را ناراحت كرد،
جمعه 29 بهمن 1389  09:54 ب.ظ

محمود ياوري سرمربي تيم فوتبال پاس همدان پس از شكست تيمش برابر سپاهان گفت: شرمنده‌ام كه اصفهاني هستم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمود ياوري در نشست خبري با اشاره به غيرحرفه‌اي بودن حركت بازيكنان سپاهان به علت اتلاف وقت و زمين انداختن خودشان در جريان بازي گفت: شرمنده‌ام كه اصفهاني هستم، چون برد اينقدر ارزش نداشت كه بازيكنان سپاهان اين حركات را از خود نشان دهند.

وي گفت: تيم خوب بسته نشده و پناتسيل تيم هميني هست كه هست.

ياوري تصريح كرد: مطبوعات بايد در كنار تيم باشند نه در مقابل تيم. من روزنامه نمي‌خوانم و نمي‌خرم، اما شنيده‌ام كه در هفته گذشته نقدهاي بسياري از كادرفني شده است، اما مطمئن باشيد اگر جلوي ما ايستادگي كنيد، نتيجه نمي‌گيريد؛ پس از تيم حمايت كنيد.

وي ادامه داد: به فكر جوان‌هايي باشيد كه در صورت سقوط تيم به فساد كشيده مي‌شوند. من خود ضابط و رييس زندان بودم و مي‌دانم شهرهاي جرم‌خيز نياز اساسي به پشتوانه ورزشي دارند.

ياوري درباره داوري اين ديدار گفت: گل صحيح ما به علت جايگري نامناسب كمك داور كه توپ از خط دروازه رد شده بود، اعلام نشد كه در نتيجه بازي موثر بود.

سرمربي پاس همدان در پاسخ به انتقاد شديد خبرنگار محلي اظهار كرد: اگر براي فروش روزنامه انتقاد مي‌كنيد، حاضرم هزار نسخه از آن را بخرم كه با واكنش خبرنگار محلي استان روبرو شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها