عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امام‌جمعه چناران: دشمن دو راهبرد اساسي "اسلام منهاي روحانيت و سياست" طراحي كرده است

امام‌جمعه چناران: دشمن دو راهبرد اساسي "اسلام منهاي روحانيت و سياست" طراحي كرده است
جمعه 29 بهمن 1389  09:55 ب.ظ

امام جمعه چناران گفت: اگر هدف فتنه‌گران حمايت از مردم مصر بود، پس چرا حاميان ديکتاتور مصر يعني آمريکا، اسرائيل و انگليس مبلغان اصلي حضور فتنه‌گران در تجمعات 25 بهمن بودند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام "مظفر تاجي"، در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه شهر چناران با اشاره به حوادث 25 بهمن، افزود: در پي تاثيرگذاري انقلاب اسلامي ايران در بيداري ملتها و سرنگوني ديکتاتورهاي تونس و مصر، آمريکا، انگليس و صهيونيستها احساس خطر و براي انحراف افکار عمومي با بکارگيري فتنه‌گران، اين حوادث را طراحي کردند.

وي اضافه کرد: سران فتنه با القاء تقلب در انتخابات بزرگترين جرم را مرتکب شدند، اما ملت در 9 دي و 22 بهمن 88 پاسخ آنها را دادند.

حجت‌الاسلام تاجي با اشاره به هفته وحدت اظهار داشت: وحدت بهترين وسيله براي رسيدن به قرب الهي، غلبه بر شيطان و پيروزي بر تلاش دشمن در ايجاد تفرقه است.

وي همچنين با اشاره به روز روحانيت خاطرنشان کرد: دشمن دو راهبرد اساسي اسلام منهاي روحانيت و اسلام منهاي سياست را طراحي كرده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها