عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

امام‌جمعه رودان: اغتشاشات 25بهمن ارتباط مستقيمي با استکبار دارد

امام‌جمعه رودان: اغتشاشات 25بهمن ارتباط مستقيمي با استکبار دارد
جمعه 29 بهمن 1389  09:56 ب.ظ

امام جمعه شهرستان رودان گفت: پس از اتفاقاتي که در مصر، تونس و ديگر کشورهاي عربي افتاد، هيچ ردپايي از آمريکا طي آينده‌اي نه چندان دور در خاورميانه نخواهد ماند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خليج فارس، حجت‌الاسلام "امير الهي‌منش" در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته رودان، با اشاره به وقايع 22 بهمن، اظهار کرد: اتفاقات اخير دستاوردهاي خوبي براي نظام اسلامي ايران داشت و ملت و دولت ايران دشمنان خود را شناختند.

وي با بيان اينکه نفاق‌هايي که دشمنان توسط جريان فتنه ايجاد کردند، هيچ سودي براي آنها نخواهد داشت، تصريح کرد: واضح است که اين اغتشاشات ارتباط مستقيمي با استکبار دارد.

الهي‌منش گفت: موسوي و کروبي از جمله کساني هستند که قصد دارند تصميمات آمريکا و ديگر دشمنان نظام را در ايران اجرايي کنند اما بدانند که ملت هوشيار ايران فريب آنها را نخواهند خورد.

امام جمعه رودان با اشاره به جريانهاي اخير در منطقه خاطرنشان کرد: پس از اتفاقاتي که در مصر، تونس و ديگر کشورهاي عربي افتاد، هيچ ردپايي از آمريکا طي آينده‌اي نه چندان دور در خاورميانه نخواهد ماند.

وي با گراميداشت هفته وحدت، گفت: به برکت وجود پيامبر اکرم(ص) مسلمانان تا به امروز از خطرات زيادي دور بوده‌اند و امروز نيز که دشمنان همه تلاش خود را مي‌کنند تا به دين اسلام و مسلمانان ضربه بزنند، ما بايد وحدت و يکپارچگي خود را بيش از پيش حفظ کنيم.

به گزارش ايسنا، نمازگزاران روداني پس از پايان نماز جمعه، طي يک راهپيمايي با سردادن شعارهايي عليه سران فتنه و با محکوم کردن اقدام اغتشاشگران در 25 بهمن، خواستار برخورد فوري و قاطع دستگاه قضايي با آنها شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها