عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برهاني: اعتراضي به نيمكت‌نشيني ندارم

برهاني: اعتراضي به نيمكت‌نشيني ندارم
جمعه 29 بهمن 1389  09:59 ب.ظ

مهاجم تيم استقلال گفت: از عملكرد خود در اين بازي راضي هستم و تمام تلاشم را براي موفقيت استقلال انجام دادم.

آرش برهاني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از برد 3 بر يك مقابل نفت تهران اظهار كرد: خدا را شكر كه اين بازي را برديم. نفت تيم بسيار خوبي است و حريف سرسختي براي ما بود و كادر فني بسيار خوبي هم دارد.

برهاني درباره عملكرد خود در اين بازي بيان كرد: از عملكرد خودم در اين بازي راضي هستم و تمام تلاشم را براي موفقيت تيم انجام دادم.

وي در پاسخ به اينكه آيا از نيمكت‌نشيني نگران نبوده است، گفت: هر بازيكني از نيمكت‌نشيني ناراحت مي‌شود، اما من اعتراض خاصي به اين مساله نداشتم. آخرين بار كه براي تيم استقلال بازي كردم مقابل ذوب آهن اصفهان بود كه بعد از آن بازي محروم بودم و نمي‌توانستم بازي كنم، اما پس از به پايان رسيدن محروميت به رغم آمادگي‌ كه داشتم روي نيمكت مي‌نشستم.

برهاني ادامه داد: در رابطه با اين موضوع با پرويز مظلومي صحبت كردم و سوء تفاهم‌ها حل شد و او تصميم گرفت كه در اين بازي از من استفاده كند. به كادرفني اين اطمينان را مي‌دهم كه هر موقع در تركيب از من استفاده كند تمام تلاشم را براي موفقيت تيم انجام دهم.

وي در پايان گفت: استقلال در كارهاي هجومي بسيار خوب عمل كرد و توانست نفت تهران را تحت فشار قرار دهد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها