عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امام‌جمعه ياسوج: عاملان اتفاقات 25بهمن، حتي غيرت ميهني نيز ندارند

امام‌جمعه ياسوج: عاملان اتفاقات 25بهمن، حتي غيرت ميهني نيز ندارند
جمعه 29 بهمن 1389  09:59 ب.ظ

امام جمعه ياسوج با تشكر از حضور مردم استان كهگيلويه و بويراحمد در راهپيمايي باشكوه 22 بهمن، گفت: ملت ايران اسلامي در روز 22 بهمن تودهني محكمي به دشمنان انقلاب اسلامي بويژه آمريكا و اسرائيل و ايادي‌اش زدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه كهگيلويه و بويراحمد، حجت‌الاسلام "سيد علي‌اصغر حسيني"، در خطبه‌هاي نماز عبادي سياسي جمعه ياسوج، افزود: ملت شريف، قدردان و ولايتمدار ايران اسلامي در روز 22 بهمن كه روز ملي، افتخار، رهايي، استقلال و عزت ماست، هرساله با راهپيمايي خود به دشمنان اسلام و ايران تودهني محكمي مي‌زنند و امسال بعد از گذشت 32 سال پرشورتر، بانشاط تر و پرخروشتر دشمنان نظام و انقلاب را تودهني زدند و مأيوس كردند.

وي اظهار داشت: عده‌اي ضددين، ضد انقلاب، ضد ميهن و جداي از ملت عزيز و عظيم اسلامي ما، در روز 25 بهمن با نام حمايت از ملت مصر و تونس به خيابانها آمدند اما در واقع پيوند با دشمنان، گروههاي ضددين، ضدانقلاب، منافقان، سلطنت‌طلبان، فراريان و خط دهي آنها حركت پستي را انجام دادند.

امام‌جمعه ياسوج خاطرنشان كرد: اين عده به نظر فاسد خودشان فكر مي‌كردند با اين حركات مي‌توانند به نظام مقدس جمهوري اسلامي خدشه‌اي وارد كنند و همين‌ها بودند كه شعار "نه غزه و نه لبنان" سر مي‌دادند. مردم غزه و لبنان كساني هستند كه مورد ظلم قرار گرفته‌اند و بايد هر مسلماني از آنها حمايت كند و وظيفه هر مسلماني است كه در مقابل آمريكا و اسرائيل بايستد.

حجت‌الاسلام حسيني تصريح كرد: آمريكا و اسرائيل با از دست دادن حسني نامبارك در مصر سردرگم شده‌اند و با تحريك و خط دهي به عده‌اي كه از مردم جدا شده و ورشكسته‌اند، آنها را به خيابانها آوردند و به نظر خودشان حركتي را انجام دادند.

وي ادامه داد: با اين حركتها در 25 بهمن مشخص شد كه اين افراد با اسلام، قرآن، نظام، ولايت‌فقيه مخالف هستند و معلوم شد كه حتي غيرت ميهني نيز ندارند.

امام جمعه ياسوج بيان كرد: ملت ايران اسلامي از قوه قضائيه مي‌خواهند كه با اين خودفروخته‌ها و ورشكسته‌ها با جديت و قاطعيت برخورد قانوني كند و آنها را به سزاي اعمال خود برساند.

حجت‌الاسلام حسيني گفت: همانطوري كه رهبر معظم انقلاب اسلامي فرموده‌اند، اگر ما با هم متحد شويم و وحدت داشته باشيم هرگز آسيب‌پذير نخواهيم بود و بر بسياري از مشكلات فائق خواهيم آمد.

وي با تبريك هفته وحدت و ايام ولادت پيامبر اكرم(ص) به همه مسلمانان جهان بويژه ملت ايران اسلامي ، اضافه كرد: سخن گفتن درباره فضايل پيامبر اكرم(ص) كار هيچ كسي نيست. ظلم‌ستيزي، در برابر امور شخصي گذشت و با نرمي و ملايمت برخورد كردن اما در برابر قانون‌شكنان و متجاوزان به حريم دين سخت و محكم عمل كردن، داشتن نظم و انضباط از جمله خصوصيات برجسته پيامبر اكرم(ص) بود.

امام جمعه ياسوج تأكيد كرد: ما مسلمانان شيعه و سني مشتركات زيادي داريم كه اگر به اين مشتركات چنگ بزنيم هيچ دشمني نمي‌تواند چشم طمع به ممالك اسلامي بدوزد اما سالهاست كه دشمنان بين مسلمين از نظر نژاد و مذهب تبعيضها و تفرقه‌ها انداخته‌اند و هر آنچه خواسته‌اند بر سر آنها آورده‌اند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه كهگيلويه‌وبويراحمد، نمازگزاران ياسوجي پس از اقامه نماز عبادي سياسي جمعه، با حضور در راهپيمايي، تنفر و انزجار خود را از اقدامات سران فتنه و منافقان کوردل، اعلام و اتفاقات 25 بهمن را محكوم كردند.

مردم ياسوج مسير مصلاي امام خميني(ره) تا ميدان هفت تير اين شهر را در محکوميت اغتشاشات روز 25 بهمن در تهران، راهپيمايي کردند.

راهپيمايان با سر دادن شعارهاي "حرف ما يك كلام - محاكمه والسلام"،"حزب‌الله بيدارست از آمريكا بيزار است"، "مرگ بر منافق فتنه‌گر"، "موسوي كروبي مزدور آمريكايند"، "موسوي كروبي اعدام بايد گردند"‌، "فتنه‌گر اسرائيل - پيوندتان مبارك" ،"حزب‌الله بيدارست از فتنه‌گر بيزار است"، "كروبي موسوي بي‌بي سي پيوندتان مبارك"، "اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده"، "الله اكبر"،"فتنه‌گر حيا كن مملكت را رها كن" و "موسوي بي‌بي سي مزدور انگليسي" خواستار محاكمه سران فتنه شدند.

در پايان اين راهپيمايي قطعنامه‌اي در 8 بند قرائت شد كه در بندهايي از آن آمده است، اتفاقات 25 بهمن براي خشنودسازي بيگانه و فراهم كردن خوراك تبليغاتي رسانه‌هاي غرب بود كه كوشيدند از ايران انتقام بگيرند اما با هوشمندي ملت، فتنه‌ها خنثي شد.

راهپيمايان خواستار محاكمه سران فتنه توسط قوه قضائيه شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها