عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

ابراهيم‌زاده: در مورد خلعتبري باشگاه تصميم‌گيري مي‌كند

ابراهيم‌زاده: در مورد خلعتبري باشگاه تصميم‌گيري مي‌كند
جمعه 29 بهمن 1389  09:59 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از كسب پيروزي 6 بر صفر برابر صنعت نفت آبادان گفت: در مورد محمدرضا خلعتبري باشگاه تصميم‌گيري‌هاي لازم را اتخاذ خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه اصفهان، منصور ابراهيم‌زاده در نشست خبري پس از بازي مقابل صنعت نفت آبادان اظهار كرد: فني‌ترين نكته‌اي كه در مورد اين بازي مي‌توانم بگويم اين است كه به نسبت دو بازي قبل كه متحمل دو شكست شده بوديم، سرعت‌مان در زمينه‌هاي مختلف بسيار بهتر شده بود. سرعت انتقال بازي و سرعت بالاي تصميم‌گيريمان در صحنه‌هاي خاص مهمترين عامل پيروزي‌مان بود. امروز نشان داديم اگر سرعت در كارمان باشد مي‌توانيم به راحتي گل بزنيم و چنين شرايطي را به وجود آوريم.

وي با اشاره به تيم ملي فرانسه در سال 98 افزود: امه ژاكه در حدود سه سال بازيكنان تيم ملي فرانسه را در كنار هم جمع كرده بود و با هم كار مي‌كردند به نحوي كه در جام جهاني اين بازيكنان بودند كه تفكرات تاكتيكي را در زمين مسابقه پياده مي‌كردند. آن چيزي كه مدنظر داشت تمام برنامه‌ها و تاكتيك‌هاي مختلف در اشكال مختلف بود كه بازيكنان آنها به بهترين نحو در زمين مسابقه اجرا مي‌كردند. اكنون ما نيز سه سال است در كنار هم بازي مي‌كنيم و خوشحالم كه خود بازيكنان آموخته‌اند چه برنامه‌هايي را در زمين مسابقه اجرا كنند و اين خود بازيكنان بودند كه در اجراي برنامه‌هاي تاكتيكي تاثيرگذار بودند. آنها امروز فعل خواستن را به بهترين نحو صرف كردند. به آنهايي كه به دليل دو شكست پياپي ما ناراحت شده بودند خدا قوت مي‌گويم و از آنها به خاطر صبري كه كردند تشكر مي‌كنم. در مسابقه امروز تعداد تماشاگران ما بسيار بيشتر از بازي قبل بود و اين نشان از برنامه‌اي دارد كه در باشگاه ما وجود دارد.

سرمربي تيم ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا كه از وي پرسيد، با خلعتبري كه پس از تعويض اظهار ناراحتي خود را به شكل نادرستي بروز داد، چه برخوردي خواهيد كرد؟ گفت: اين پرسش را علي شجاعي سرپرست تيم فوتبال ذوب آهن بايد پاسخگو باشد، چرا كه در حيطه وظيفه من نيست. وظيفه من مسائل فني است و ما در راستاي اجراي وظايف‌مان تصميم گرفتيم، خلعتبري را تعويض كنيم، اما بازيكن با باشگاه قرارداد دارد و در اختيار باشگاه است. بازيكنان بايد وظايفي را كه بر عهده‌شان گذاشته مي‌شود به بهترين نحو انجام دهند. پيرامون وضعيت خلعتبري باشگاه بايد تصميم‌گيري كند.

وي افزود: نمي‌دانم چرا در نشستهاي مطبوعاتي پس از بازي تعداد خاصي فقط سوالهاي حاشيه‌اي مي‌پرسند. در جلسات مختلفي هم كه در باشگاه داشتم اين موضوع را اعلام كردم متاسفانه سوالهاي فني خيلي كم پرسيده مي‌شود.

ابراهيم‌زاده با بيان اينكه صنعت مس، سپاهان نيست، تصريح كرد: در اواخر بازي اگر دقت كرده بوديم، مي‌توانستيم گلهاي بيشتري بزنيم. اگر بازيكنان در شرايط عادي باشند مي‌توانند تمام افكار تاكتيكي را در زمين مسابقه اجرا كنند. ما وقتي به مشكل برمي‌خوريم، بهتر بازي مي‌كنيم.

وي در پايان خاطر نشان كرد: سپاهان يك تيم فوق‌العاده است كه نمي‌توان شرايط بازي قبل را با شرايط بازي امروز مقايسه كرد. مطمئنم اگر از خلعتبري دليل اعتراض‌اش را بپرسيد خواهد گفت چون از عملكرد خودم راضي نبودم ناراحت بودم و اين ناراحتي را اينگونه نشان دادم.

به گزارش ايسنا، آلفردو كاسيميرو سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبري پس از بازي حاضر نشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها