عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

فركي: خيلي تلاش كرديم از اين بازي امتياز بگيريم

فركي: خيلي تلاش كرديم از اين بازي امتياز بگيريم
جمعه 29 بهمن 1389  10:01 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال نفت گفت: هر چند نتيجه بازي مقابل تيم باتجربه و بزرگ استقلال را واگذار كرديم، اما از عملكرد بازيكنان نفت رضايت كامل دارم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حسين فركي پس از شكست 3 بر يك تيم نفت تهران برابر استقلال در نشست پس از بازي اظهار كرد: قطعا از نتيجه اين بازي راضي نيستم، چرا كه ما آمده بوديم تا مقابل تيم بزرگ استقلال دست پر از ميدان خارج شويم، اما به هر ترتيب از عملكرد بازيكنانم رضايت كامل دارم.

وي افزود: پيش از اين بازي اكثر كارشناسان برد را از آن استقلال مي‌دانستند، چرا كه همه شرايط گوياي موفقيت احتمالي اين تيم بود. ما خيلي تلاش كرديم تا از اين بازي امتياز بگيريم و اين تلاش باعث مي‌شود هر چند نتيجه را واگذار كرديم، اما چيزي از ارزش‌هاي بازيكنان نفت كم نشود. عمده مشكل ما در اين مسابقه بي‌تجربيگي بازيكنان و برخي از اشتباهات فردي بود كه حريف بهترين استفاده را از آن برد و باعث شد به پيروزي برسد.

فركي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه مدعي بود نفت در نيمه دوم اين مسابقه از نظر بدني كم آورده بود، گفت: به هيچ وجه ما برابر استقلال از نظر بدني كم نياورديم. تيم ما بعد از دريافت گل دوم تا حدودي تمركزش را از دست داد كه در ادامه باعث شد گل سوم را هم دريافت كنيم اما در مجموع تا پايان مسابقه به سمت دروازه حريف حمله مي‌كرديم. تيمي كه قواي جسماني را از دست بدهد نمي‌تواند تا دقيقه 90 سعي در باز كردن دروازه تيم بزرگي چون استقلال داشته باشد. به هر حال همانطور كه گفتم استقلال همه چيز را براي كسب پيروزي داشت، آنها بازيكنان صاحب نام زيادي دارند و تيم‌شان از باتجربه‌ترين تيم‌هاي ليگ است. استقلال در ورزشگاه آزادي و مقابل چشمان هوادارانشان بازي مي‌كرد. موقعيت آنها در جدول بهتر از ماست و نمي‌خواهد در رقابت با بزرگان ديگر ليگ ناكام باشد. همچنين ما در برابر اين تيم اشتباهاتي داشتيم كه به سود استقلالي‌ها تمام شد. همه اينها نتيجه را به ضرر نفت رقم زد.

فركي همچنين درباره داوري اين بازي نيز گفت:‌ معتقدم داور روي يك صحنه مي‌توانست خطاي پنالتي را به سود تيم ما اعلام كند در آنجا فكر مي‌كنم روي ناصحي از تيم ما در محوطه جريمه استقلال خطا شد ضمن اينكه خطايي كه داور روي فرهاد مجيدي اعلام كرد و در ادامه باعث گل حريف شد خطا نبود لذا فكر مي‌كنم داوري اين بازي خيلي متعادل نبود.

سرمربي تيم نفت در پايان گفت: برخي از بازيكنان ما براي دومين بار يا سومين باري بود كه در استاديوم آزادي بازي مي‌كردند. جواني و بي‌تجربيگي آنها باعث شده بود كه در بعضي از صحنه‌ها تمركز لازم را نداشته باشيم. اين عدم تمركز در كيفيت عملكرد تيم ما موثر بود و در مقابل نفرات باتجربه استقلال نتيجه بازي را واگذار كرديم. هر چند باز هم تاكيد مي‌كنم بازيكنان نفت فوتبال جذاب و تماشاگرپسندي را ارائه كردند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها