عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دوست و هم‌دانشگاهي شهيد ژاله يك دروغ ديگر بي‌بي‌سي را تكذيب كرد

دوست و هم‌دانشگاهي شهيد ژاله يك دروغ ديگر بي‌بي‌سي را تكذيب كرد
جمعه 29 بهمن 1389  10:16 ب.ظ

بهمن محمودي از دوستان كرد زبان دانشجوي شهيد "صانع ژاله " و از اعضاي شوراي صنفي خوابگاه دانشگاه هنر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس در واكنش به انتشار اخبار كذب برخي از رسانه‌هاي بيگانه و انتصاب اين شهيد به انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه هنر تهران و انتشار تصاوير وي با حسينعلي منتظري، گفت: دانشگاه هنر تهران به هيچ عنوان انجمن اسلامي ندارد كه شهيد ژاله عضو اين تشكل دانشجويي باشد.

محمودي در حالي كه بسيار متأثر بود و به سختي سخن مي‌گفت، تاكيد كرد: دوباره تاكيد مي‌كنم دانشگاه هنر تهران به هيچ عنوان انجمن اسلامي دانشجويان نداشته و شهيد ژاله به هيچ عنوان در اين دانشگاه عضو هيچ گروه و دسته‌اي نبود.

اين دوست صميمي شهيد ژاله در پايان سخنان خود خاطرنشان كرد: به حدي اخلاق و منش اين شهيد بالا بود كه هر صبح با صداي خنده و شادي وي در خوابگاه از خواب بيدار مي‌شديم.

براساس اين گزارش رسانه‌هاي بيگانه با محموريت بي بي سي فارسي از 26 بهمن تا امروز سعي داشته‌اند با انتشار اخبار كذب شهيد ژاله را به فتنه‌گران منتسب كنند، اما دوستان و اطرافيان شهيد ژاله اين اخبار را تكذيب مي‌كنند.

فايل صوتي گفت‌و‌گوي خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس با بهمن محمودي از دوستان صميمي شهيد ژاله در اختيار خبرگزاري فارس است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها