عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

مظلومي: در نيمه دوم دست به ريسك بزرگي زدم

مظلومي: در نيمه دوم دست به ريسك بزرگي زدم
جمعه 29 بهمن 1389  10:19 ب.ظ

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي پس از برتري 3 بر يك برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما امروز توانستيم نفت را كه هفته گذشته 4 گل زده بود، شكست دهيم. زيرا ما استقلال بوديم. امروز در طول 90 دقيقه به دنبال ارائه فوتبال بوديم و بايد از بازيكنانم تشكر كنم بخاطر زحماتي كه در تعطيلات كشيدند تا تيم به شرايط مطلوب برسد. بازيكنان همگي با هم همدل هستند و براي پيروزي تلاش مي‌كنند كه اين مسئله در چهره تك تك آنها ديده مي‌شود.
وي ادامه داد: مي‌دانستيم در برابر نفت بازي سختي را پيش‌رو داريم. نفت تيم بسيار خوبي است و نسبت به نيم فصل اول خيلي تغيير كرده و كار پرس را در دفاع و هافبك به خوبي انجام مي‌دهد. بر روي 3 اصل بازي امروز كار كرده بوديم و با اطلاعاتي كه داشتيم روي توپ‌هاي سوم و شوت به دروازه حريف كار كرديم.
مظلومي افزود: بر اثر يك اشتباه و روي يك ضربه ايستگاهي گل خورديم كه كار ما را در نيمه دوم سخت كرد. اما در نيمه دوم من دست به ريسك بزرگي زدم و يك مهاجم را به جاي يك هافبك آوردم و ديديد كه ريسكم جواب داد و پس از حضور آرش برهاني 2 گل ديگر به نفت زديم.
سرمربي استقلال در مورد ديدار هفته آينده در مقابل سپاهان اصفهان گفت: سپاهان رقيب ماست و در بالاي جدول قرار دارد. اين مسابقه يك نوع فينال است. در اصفهان بازي سختي داريم اما ما هم استقلال هستيم و براي پيروزي به اين شهر مي‌رويم.
مظلومي در مورد عدم حضور هوار ملا محمد در فهرست استقلال گفت: هوار بعد از جام ملت‌ها كمتر تمرين كرده و به همين دليل در فهرست نبود. كيانوش رحمتي و ايمان مبعلي نيز جدا از تيم تمرين مي‌كردند و به همين دليل امروز همراه تيم نبودند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها