عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

محمد خاكپور: پيكان دفاعي بازي كرد

محمد خاكپور: پيكان دفاعي بازي كرد
شنبه 30 بهمن 1389  06:37 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين علت تساوي تيمش برابر پيكان قزوين را بازي محتاطانه و ترس از باخت دانست.

محمد خاكپور پس از بازي دو تيم استيل آذين و پيكان قزوين در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بازيكنان ما در اين بازي تمام توان‌شان را صرف كردند، ولي ترس از باخت باعث شده بود هر دو تيم محتاطانه بازي كنند به ويژه اينكه تيم پيكان دفاعي بازي كرد. از نحوه بازي تيمم راضي نيستم ولي در شرايط حاضر براي ما يك امتياز هم باارزش است.

وي ادامه داد: در اينكه شرايط تيم ما سخت است كسي ترديدي ندارد، ولي من همچنان مي‌گويم كه نااميد نيستيم و براي كسب نتيجه در بازيهاي آينده تمام تلاش‌مان را صرف مي‌كنيم.

او در ادامه با بيان اينكه علي كريمي بازيكن خوبي است و مي‌تواند به هر تيمي كمك كند، خاطر نشان كرد: بازيكنان ما با تلاش زياد توانستند خلاء نبود علي كريمي را در تيم پر كنند و ما هم براي اينكه جاي خالي او در تيم معلوم نباشد تمرينهاي تيم را بيش از پيش خواهيم كرد.

سرمربي تيم استيل آذين در ادامه درباره سنگربان تيمش گفت: سوشا مكاني پس از هشت ماه براي اولين بار درون دروازه ايستاد و بسيار هم خوب كار كرد. او با عكس‌العمل‌هاي خوبش نشان داد به آمادگي كامل رسيده است.

خاكپور درباره مصدومان تيمش اظهار كرد: آسيب‌ديدگي جزئي از فوتبال است. وقتي بازيكني آسيب مي‌بيند و شرايط بازي ندارد نمي‌توانيد او را مجبور كنيد كه بازي كند. مسلما نبود محسن خليلي، سياوش اكبرپور و مهرزاد معدنچي كه بازيكنان توانمندي هستند به تيم ما لطمه زيادي مي‌زند، اما در برابر مصدوميت چاره‌اي نداريم.

وي در ادامه با اشاره به صحبت‌هاي مطرح شده درباره شكايت كميته داوران از او تصريح كرد: چيزي به من گفته نشد و صحبت خاصي هم مطرح نشد. من در آن بازي آن چرا را ديدم محترمانه ابراز كردم، ولي در بازيهاي بعدي ديدم كه ساير مربيان اظهارات تندتري كردند، اما با آنها برخوردي نشد به گونه‌اي كه گويا فقط من در اين باره حرف زدم اما من هم از اين مساله گله‌اي ندارم.

خاكپور در پايان با تاكيد بر اينكه هرگز اميدش را از دست نمي‌دهد، گفت: شرايط پايين جدول به گونه‌اي است كه هر تيمي با يك يا دو برد مي‌تواند خودش را خطر سقوط نجات دهد كه ما هم از اين قاعده مستثني نيستيم.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7229
دسترسی سریع به انجمن ها