عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مرفاوي: اگر با دقت بوديم، بازي را مي‌برديم

مرفاوي: اگر با دقت بوديم، بازي را مي‌برديم
شنبه 30 بهمن 1389  06:39 ق.ظ

صمد مرفاوي سرمربي تيم مس كرمان پس از شكست تيمش مقابل فولاد خوزستان در پايان بازي گفت: بازي سختي بود و تيم فولاد نيز بازي خوبي را در خانه خود ارائه داد.

وي گفت: به نظرم بازي پاياپايي انجام شد و هر دو تيم با توجه به شناختي كه از هم داشتند بازي خوبي را به نمايش گذاشتند. تيم ما موقعيت‌هاي خوبي را از دست داد و اگر بي‌دقتي بازيكنان‌مان نبود، علاوه بر به تساوي كشاندن بازي، مي‌توانستيم بازي را به سود خود نيز به پايان برسانيم.

سرمربي مس كرمان افزود: ما براي كسب سه امتياز پا به اين ميدان گذاشته بوديم. نوع بازي ما به گونه‌اي نبود كه بازي بسته‌اي را ارائه دهيم، تيم ما هم حمله مي‌كرد و هم دفاع منطقي را انجام مي‌داد. ما از مناطق مختلفي در زمين حملاتي را طراحي كرديم اما نتوانستيم به گل برسيم.

مرفاوي خاطر نشان كرد: در نيم فصل دوم فشار روي تيم‌ها بيشتر است. تمام بازي‌ها سخت شده و هيچ نتيجه‌اي را در بازيهاي داخل و خارج از خانه نمي‌توان پيش‌بيني كرد.

وي اظهار كرد: در بالاي جدول نيز رقابت خيلي حساس شده و ما اميدواريم در هفته‌هاي آينده نتايج بهتري بگيريم. تيم‌هاي بالاي جدول براي كسب سهميه آسيا تلاش مي‌كنند و يكي از اهداف ما نيز همين است.

سرمربي مس كرمان گفت: خط دفاع تيم ما پس از دريافت گل تا حدودي از هم باز شد و بازيكنان ما به فكر جبران گل بودند و طبيعي است كه در ميانه و خط دفاع اختلال به وجود بيايد.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها