عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مجيد جلالي: سرتر از مس بوديم و بهتر بازي كرديم

مجيد جلالي: سرتر از مس بوديم و بهتر بازي كرديم
شنبه 30 بهمن 1389  06:40 ق.ظ

جلالي در حاليكه تائيد مي‌كند كه براي حضور در تيم ملي اميد با او مذاكره شده، اما همچنان فكرش را درگير عملكرد تيمش مي‌كند.

مجيد جلالي سرمربي تيم فولاد خوزستان پس از پيروزي يك بر صفر تيمش مقابل مس كرمان گفت: امروز اراده تيم ما به برد تعلق داشت. اين پيروزي با توجه به از دست دادن يك پنالتي و غيبت چهار بازيكن اصلي ما به دست آمد و ما به مقصود خود رسيديم. ما در طول بازي خوب و مسلط برابر تيم منسجم مس كرمان بازي كرديم. تيم ما از نظر تاكتيكي و بدني سرتر از حريف بود و بازي بهتري ارائه داد.

وي گفت: جوانان تيم ما همچون مومني و كريمي چهره خوبي از خود به نمايش گذاشتند. اكنون 29 مربي در تيم‌هاي پايه فولاد مشغول به كار هستند كه از حاصل كار آنها چنين بازيكنان ارزشمندي به فوتبال معرفي مي‌شود. به طور يقين مي‌توان گفت آينده متعلق به فولاد است.

جلالي در باره صحبت‌هايي مبني بر حضورش در تيم ملي اميد گفت: هنوز چيزي قطعي نشده و فقط صحبت‌هاي اوليه با من شده است. اكنون تمركزم روي تيم فولاد است و قرار است پس از رفتن به تهران صحبت‌هايي را در اين خصوص با مسئولان تيم ملي داشته باشم.

سرمربي فولاد خوزستان افزود: با توجه به نتايجي كه ما در هفته‌هاي اخير كسب كرده‌ايم و هفته به هفته جايگاه خود را در جدول بهتر مي‌كنيم تا پايان مسابقات مي‌توانيم نيم نگاهي به كسب سهميه آسيا نيز داشته باشيم.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها