عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قلعه‌نويي: در اين بازي محكوم به برد بوديم

قلعه‌نويي: در اين بازي محكوم به برد بوديم
شنبه 30 بهمن 1389  06:42 ق.ظ

امير قلعه‌نويي سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان پس از پيروزي تيمش برابر پاس همدان در نشست رسانه‌اي به خبرنگاران گفت: در اين بازي محكوم به برد بوديم و احتياج مبرمي به سه امتياز اين بازي داشتيم.

 امير قلعه‌نويي گفت: مي‌دانستيم كه بازي حساسي را پيش رو داريم و هر دو تيم براي كسب سه امتياز به ميدان خواهند آمد.

وي ادامه داد: در بازي امروز سپاهان هميشگي نبوديم، چرا كه چند بازيكن كليدي خودمان را از جمله ابراهيم توره و محرم نويدكيا را در اختيار نداشتيم.

قلعه‌نويي گفت: تاكتيك پاس در نيمه دوم بر ما غلبه كرد و همانطور كه شاهد بوديد نتوانستيم از نيمه خود جلوتر بياييم و چشم به ضد حملات بستيم.

سرمربي سپاهان در مورد سه امتياز بازي گفت: براي ما خيلي مهم بود كه اين سه امتياز را بگيريم چون بايد در كورس تيمهاي بالاي جدول بمانيم و روحيه‌اي باشد براي بازي هفته آينده مقابل استقلال تهران.

وي در مورد شعارهايي كه بر ضد مديرعامل باشگاه پاس همدان سر مي‌دادند، افزود: 32 سال است كه در فوتبال ايران بوده‌ام و بازي كرده‌ام و به سابقه مديريتي سردار ملاحي هم كاملا واقف هستم. هواداران بايد كمي صبر و تحمل داشته باشد و براي حمايت همه جانبه براي نجات اين تيم كمك كنند.

قلعه‌نويي در مورد اينكه به عنوان يكي از گزينه‌ها براي سرمربيگري در تيم ملي هستيد، گفت: ما اعتقاد داريم بايد به فوتبال ملي كمك كنيم و شخص قلعه‌نويي از اين قاعده مستثني نيست. مديران ما بايد حقايق فوتبال را بگويند و مردم را گول نزنند و فقط كشف نيروهاي انساني نداشته باشند و با برنامه‌ريزي جلو بروند و اگر مي‌خواهيم به سطح ايده‌آل فوتبال برسيم، بايد برنامه‌ريزي در اولويت اول كار باشد.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها