عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

بويان:يادگرفتم بخشي از نيمکت نشينان باشم

شنبه 30 بهمن 1389  06:59 ق.ظ

احساس غرور مي کنم که در اين برهه از فوتبالم در کنار گوارديولا هستم.او به من ارزشهايي را آموخته که پيش از اين بلد نبودم

بویان کرکیچ،ستاره جوان باشگاه بارسلونا در گفت و گویی با وب سایت رسمی این باشگاه به بررسی شرایط کنونی ورزشی اش پرداخت. بویان در رقابتهای این فصل به ندرت در ترکیب بارسا به میدان می رود.او در صحبتهایی در این رابطه گفت:« کاملا روشن است که بهترین روزهای زندگی یک فوتبالیست زمانی است که دقایق زیادی برای تیمش بازی کند و زمانی است که در زمین مسابقه لذت می برد. الان شرایط من اینچنین نیست.ولی به این آسانی دست از تلاش برای رسیدن به این هدف نمی کشم.من یادگرفته ام که بخشی از تیم نیمکت نشین باشم و روحیه و انگیزه ام را از دست ندهم و به خودم اعتماد داشته باشم و افت نکنم. »

با وجودی که گواردیولا به ندرت روی بویان حساب باز می کند، این ستاره جوان از مربی تیمش تمجید می کند:«افتخار می کنم که در این دوره در کنار گواردیولا هستم. او به من ارزشهایی را آموخت که قبلا نمی شناختم و مرا مبدل به فوتبالیست بهتری کرده است.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها