عضویت العربیة English
امام جواد علیه السلام: کسى که عمه ام را در قم زیارت کند پاداش او بهشت است. کامل الزیارات ص 324

مورينيو: مقابل لوانته چند تغيير خواهيم داشت

شنبه 30 بهمن 1389  07:00 ق.ظ

سرمربي پرتغالي که امروز فهرست تيمش براي ديدار مقابل لوانته را اعلام کرد، به په په استراحت داد اما به خبرنگاران گفت با توجه به بازي تيمش در ليگ قهرمانان، براي ديدار مقابل لوانته تغييرات بيشتري در ترکيب تيمش ايجاد خواهد کرد

مورینیو، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد با توجه به دیدار پیش روی تیمش مقابل لیون در لیگ قهرمانان، قصد دارد ترکیب تیمش برای دیدار فردا شب مقابل لوانته را تغییر بدهد.

سرمربی پرتغالی که امروز فهرست تیمش برای دیدار مقابل لوانته را اعلام کرد، به په په استراحت داد اما به خبرنگاران گفت با توجه به بازی تیمش در لیگ قهرمانان، برای دیدار مقابل لوانته تغییرات بیشتری در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد.

" من سه یا چهار تغییر در ترکیب تیم ایجاد خواهم کرد که البته تغییر زیادی نیست زیرا ساختار اصلی تیم حفظ خواهد شد. رائول آلبیول جای په په را خواهد گرفت که البته تغیر محسوب نمی شود. اگر بازیکنی خسته باشد، بازیکن دیگری را به جای او روانه میدان می کنم."

آقای خاص همچنین گفت علی رغم پیروزی 8-0 مقابل لوانته در کوپا دل ری، آنها تیم قابل احترامی هستند.

" لوانته چند بازیکن خطرناک دارد و تیم قابل احترامی هستند. ما در این فصل سه بار با آنها بازی کرده ایم و آنها تنها یک بار مقابل ما شکست خورده اند.

دیدار مقابل لوانته مهمترین دیدار زندگی من است زیرا بازی بعدی ما مقابل آنهاست."

9 سال از آخرین شکست خانگی مورینیو می گذرد اما او تاکید کرد اهمیتی به رکوردها نمی دهد و تنها به کسب جام فکر می کند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها