عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

ريو فرديناند: دلم براي گري نويل تنگ مي شود

شنبه 30 بهمن 1389  07:01 ق.ظ

فرديناند معتقد است جاي خالي گري نويل در رختکن منچستريونايتد و همچنين تيم ملي انگليس احساس خواهد شد.

ریو فردیناند، مدافع منچستریونایتد، گری نویل، هم تیمی سابقش که به تازگی از فوتبال خداحافظی کرده را مورد ستایش قرار داد.

نویل در تمام طول دوران حرفه ای 20 ساله اش در منچستریونایتد بازی کرد و 85 بازی ملی نیز برای تیم ملی انگلیس انجام داد اما در طول چند فصل اخیر با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بود و سرانجام چند هفته قبل تصمیم گرفت از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

فردیناند معتقد است جای خالی گری نویل در رختکن منچستریونایتد و همچنین تیم ملی انگلیس احساس خواهد شد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" گری فوق العاده بود. او بسیار مصمم و پرتلاش بود و ارسال های بسیار خوبی انجام می داد.

به یاد دارم وقتی برای اولین بار به تیم ملی دعوت شدم، در حالی که سرمربی در حال صحبت کردن با بازیکنان بود، گری با حرکات کششی خودش را گرم می کرد.

چنین رفتارهایی موجب شد تا همه او را به عنوان فردی جدی بشناسند. اما او فرد بسیار جالبی بود و همه دلشان برای او تنگ خواهد شد."

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها