عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

فركي: از نتيجه راضي نيستم اما مقابل استقلال كم نياورديم

شنبه 30 بهمن 1389  07:02 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران ضمن عدم رضايت از نتيجه بدست آمده گفت: مقابل استقلال تا دقيقه 90 کم نياورديم.

حسين فرکي پس از شکست 3 بر يک مقابل استقلال در خصوص اينکه آيا اين تيم در نيمه دوم به خاطر مشکلات بدني بازي را واگذار کرد يا خير گفت:‌ به شخصه از نتيجه بازي راضي نيستم چون باوجود اينکه کارشناسان قبل از اين مسابقه اعتقاد داشتند که تيم استقلال برنده خواهد بود اما تلاش خود را انجام داديم و حالا که به اتمام رسيده اعلام مي‌کنم چيزي از ارزش‌هاي بازيکنانم کم نشده است.
وي افزود: عمده مشکل ما به بي‌تجربگي بازيکنان برمي‌گشت و اشتباهاتي که در طول اين مسابقه انجام داديم باعث شد تا استقلال از فرصت‌ها استفاده کند. ضعف بدني را در تيمم نديدم و فکر مي‌کنم بازيکنانم بعد از گل دوم تمرکز خود را از دست دادند. اگر تيمي کم بياورد در دقيقه 90 به تيمي مثل استقلال نمي‌تواند فشاري وارد کند.
فرکي در ادامه صحبت‌هايش گفت: قبلا هم گفته‌ام شرايط براي پيروزي استقلال فراهم بود چون نام بزرگي دارد. آنها از بازيکنان بزرگي استفاده مي‌کنند. تيم من از لحاظ فوتبالي يک بازي تماشاگرپسند را ارائه کرد و تا دقيقه 90 مقابل استقلال کم نياورد.
فرکي با اشاره به عدم تعادل داوري در اين بازي گفت: در نيمه اول روي ناصحي خطايي اتفاق افتاد که در محوطه جريمه بود اما داور از آن چشم‌پوشي کرد. ضمن آنکه روي گل اول استقلال فرهاد مجيدي مرتکب خطا شد و فکر مي‌کنم اين مسائل باعث شد تا داوري مقداري نامتعادل باشد.
وي با تاکيد بر اينکه بازيکنانش در اين بازي اعتماد به نفس لازم را نداشتند، گفت: اعتماد به نفس به بي‌تجربگي برمي‌گردد و اعتقاد دارم برخي بازيکنان من در طول بازي تمرکز خود را از دست دادند و اشتباهاتي تاثيرگذار داشتند. بازيکني که براي سومين بار در ورزشگاه آزادي بازي مي‌کند مشخص است که مقابل بازيکن با سابقه استقلال کم تجربه‌تر عمل مي‌کند و به همين خاطر چند فرصت‌مان را هم از دست داديم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها