عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شيعي:رحمان رضايي بر مي گردد ولي ميرقرباني را نمي خواهيم

شيعي:رحمان رضايي بر مي گردد ولي ميرقرباني را نمي خواهيم
شنبه 30 بهمن 1389  07:03 ق.ظ

شيعي:رحمان رضايي بر مي گردد ولي ميرقرباني را نمي خواهيم
 

الونگ آماده بود که بازي کند و حتي در بين 11 نفر اصلي تيم قرار گرفت اما در آخرين لحظات پيش از آغاز مسابقه به پزشک تيم گفت پايم درد مي کند که اين حرکت مشکوک وي باعث شد کادر فني قيد اين بازيکن آفريقايي را بزند.


مدیرعامل باشگاه پیکان قزوین از بخشش تنبیه انضباطی رحمان رضایی و اخراج صابر میرقربانی از تیم فوتبال این باشگاه خبر داد. محمود شیعی در این مورد گفت: با توجه به توضیحاتی که رحمان رضایی در جلسه کمیته فنی باشگاه پیکان مطرح کرد، مورد بخشش قرار گرفت و از شنبه در تمرینات تیم شرکت می کند.

وی همچنین در مورد آخرین وضعیت صابر میرقربانی اظهار داشت: باشگاه این بازیکن را نمی خواهد و او اخراج شده است.

مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد دلیل خروج ناگهانی نام الونگ الونگ از فهرست نفرات این تیم در دیدار مقابل استیل آذین تاکید کرد: الونگ آماده بود که بازی کند و حتی در بین 11 نفر اصلی تیم قرار گرفت اما در آخرین لحظات پیش از آغاز مسابقه به پزشک تیم گفت پایم درد می کند که این حرکت مشکوک وی باعث شد کادر فنی قید این بازیکن آفریقایی را بزند.
وی اضافه کرد: این اتفاق در دیدار با ذوب آهن هم رخ داد و حتی الونگ که مقابل شاهین بوشهر بازی کرده بود در آن دیدار اخراج شد که همه این مسائل باعث شده است یک جمع بندی کلی در مورد این بازیکن داشته باشیم. وقتی بازیکنی گرم می کند به جای اینکه مشکلش را به مربی بگوید به پزشک می گوید که این مسئله مشکوک است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها