عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روبن و گومز مقابل ماينتس بازي خواهند کرد

روبن و گومز مقابل ماينتس بازي خواهند کرد
شنبه 30 بهمن 1389  07:05 ق.ظ


روبن و گومز مقابل ماينتس بازي خواهند کرد
 

با وجود مصدوميت و تست هاي پزشکي انجام شده روبن باواريايي ها را در ديدار فردا شب برابر ماينس همراهي خواهد کرد.


آرین روبن و ماریو گومز، امروز در تمرینات باواریایی ها شرکت کردند و بنا بر گفته های کادر فنی باشگاه بایرن مونیخ، میتوانند در بازی هفته بیست و سوم بوندس لیگا مقابل ماینتس حضور داشته باشند.

آرین روبن بسیار ساده در تمرین روز 5شنبه تیم دجار مصدومیت شد. او پس از تمرین از ناحیه انگشت کوچک دست راست خود احساس ناراحتی کرد و به دکتر ولفهارت مولر مراجعه کرد. و تست های پزشکی بوسیله اشعه ایکس بر روی او انجام گرفت.

با این حال مهاجم با تکنیک باواریایی ها در خطر از دست دادن دیدار با ماینس تیم رده پنجمی بوندس لیگا قرار ندارد و با بررسی های انجام شده توسط دکتر ولفهارت مولر نشان داد که انگشت او دچار پیچ خوردگی شده است و مهاجم 26 ساله بایرنی ها می تواند با محافظ مخصوص برای دست خود در بروخوگ استادیوم حاضر باشد.

با این وضع فان خال از شرایط مناسبی برای انتخاب بازیکنان برخوردار است ماریو گومز با یک روز استراحت به تیم بازگشته و تونی کروس و دیگو کنتنتو نیز با رهایی از بند مصدومیت شرایط حضور در این میدان را بدست آورده اند. تنها مصدوم باواریایی ها که تا انتهای فصل نمی تواند بایرن را همراهی کند اویکا اولیچ مهاجم کروات این تیم است که از شرایط بسیار خوبی در فصل گذشته برخوردار بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها