عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

درخشان: نمي‌توانم سر بازيكنان را ببرم

درخشان: نمي‌توانم سر بازيكنان را ببرم
شنبه 30 بهمن 1389  07:06 ق.ظ


درخشان: نمي‌توانم سر بازيكنان را ببرم
 

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: شکست هيچ‌وقت خوب نيست، اما نمي‌توانم سر بازيکنان را ببرم و از آنها بپرسم که چرا بد بازي کردند.


حميدرضا درخشان پس از شکست يک بر صفر خانگي برابر صباي قم عنوان کرد: هر دو تيم بازي‌ بدي را به نمايش گذاشتند. بازي بسيار کسل کننده بود، اما صبايي‌ها با استفاده از تجربه خود و بي‌دقتي دفاع ما موفق شدند 3 امتياز مسابقه را کسب کنند.
وي ادامه داد: تساوي عادلانه‌ترين نتيجه بود، اما به بازيکنان و کادر فني صبا تبريک مي‌گويم. آنها برتر از ما نبودند، اما تيم ما روز خوبي نداشت و بازيکنان تاکتيک جديدي براي مقابله با صبا نداشتند.

سرمربي شهرداري تبريز گفت: بازي پاياپاي بود و مي‌توانستيم به نتيجه تساوي اميدوار باشيم. شکست هيچ وقت خوب نيست، اما نمي‌توانم سر بازيکنان را ببرم واز آنها بپرسم که چرا بد بازي کردند. چنين روز‌هايي براي تمام تيم‌ها وجود دارد و امروز به سراغ ما آمده بود.
درخشان تاکيد کرد: خوشحالم که نتايج تيم‌هاي انتهاي جدولي به گونه‌اي بوده که جايگاه ما تغييري نکرد. بازيکنان ما هميشه تلاش مي‌کنند شکست نخورند، اما برخي مواقع شرايط به گونه‌اي مي‌شود که نتيجه را واگذار مي‌کنيم. امروز شاداب نبوديم و علت آن فشار سفر و تمرينات است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها