عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

ياوري: اگر پاس سقوط كند خبرنگاران مقصر خواهند بود

شنبه 30 بهمن 1389  07:06 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال پاس همدان گفت: تيم ما در ليگ برتر مي‌ماند،‌اما در صورت سقوط به دسته اول شما خبرنگاران مقصر خواهيد بود.

محمود ياوري پس از شکست يک بر صفر پاس همدان برابر سپاهان اظهار داشت: وضعيت تيم همين است که مي‌بينيد. ما مقابل تيمي بازي کرديم و شکست خورديم که 20 ميليارد هزينه کرده است.
وي ادامه داد: وقتي تيمي که 5 يا 6 بازيکن ملي پوش دارد و مقابل ما 20 دقيقه وقت کشي مي‌کند، اين نشان مي‌دهد که بازي خوبي را انجام داده‌ايم.
سرمربي پاس تاکيد کرد: داور اين يک گل مسلم ما را قبول نکرد که اگر اين اتفاق مي‌افتاد، مي‌توانستيم با تساوي زمين را ترک کنيم.
وي در مورد حمايت‌ها از تيم پاس گفت: شما خبرنگاران از تيم حمايت کنيد و سعي کنيد از من هم انتقاد نکنيد که به جايي نمي‌رسيد. اگر فکر مي‌کنيد من به اينجا براي استراحت و تفريح آمده‌ام، اشتباه مي‌کنيد.
ياوري گفت: به خاطر اينکه روحيه بازيکنان پايين نيايد مجبورم بگويم که تيم در شرايط خوبي قرار دارد و مشکلي نداريم. من به پاس عشق مي‌ورزم، همانطور که به شاهين علاقه دارم.
سرمربي پاس در مورد بازي‌هاي آينده گفت: پيش بيني بازي هاي آينده سخت است، اما ديدار با پرسپوليس براي ما شرايط خاصي دارد چون اين تيم را به خوبي مي‌شناسم.
وي در پاسخ به اين سؤال که چرا از زمان حضور شما در 5 بازي گذشته تيم پاس تنها 2 امتياز کسب کرده‌ و تفاضل گلش منفي 7 است، گفت: نبايد عجله کنيد و بگذاريد تيم کار خود را ادامه دهد. مطمئنم اين تيم در ليگ برتر مي‌ماند و سقوط نمي‌کند و اگر در غير اين صورت باشد شما خبرنگاران مقصريد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها