عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مايلي‌كهن: قرارداد با كرش يك نوع قرارداد تركمنچاي بود

مايلي‌كهن: قرارداد با كرش يك نوع قرارداد تركمنچاي بود
شنبه 30 بهمن 1389  07:07 ق.ظ


مايلي‌كهن: قرارداد با كرش يك نوع قرارداد تركمنچاي بود
 

سرمربي تيم فوتبال سايپا قرارداد با کرش را يک نوع قرارداد ترکمنچاي ناميد.


محمد مايلي‌کهن پس از تساوي بدون گل برابر راه‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبل از اينکه بخواهم درباره بازي حرف بزنم بايد به کميته داوران تبريک بگويم. پيش از اين مسابقه نگران داوري بوديم زيرا افشار اولين تجربه قضاوت در ليگ برتر را بدست مي‌آورد اما اکنون بايد کميته داوران را تحسين کنم. داوري مسابقه از نظر ما و راه‌آهن مشکلي نداشت.
وي ادامه داد: هر دو تيم فوتبال جوانمردانه و البته درگيرانه‌اي را ارائه کردند که اين مي‌توانست کار داور را سخت کند. همچنين مي‌خواهم از عوامل باشگاه راه‌آهن تشکر کنم زيرا چمن ورزشگاه و همچنين وضعيت دستشويي‌ها بهتر شده است. وقتي چيزي خوب مي‌شود بي‌انصافي است که اشاره‌اي به آن نکنيم.
سرمربي سايپا درمورد مسائل فني مسابقه گفت: اگر چه بازي گلي نداشت، اما افرادي که در ورزشگاه بودند بازي پر هيجاني را ديدند. مسابقه‌اي که در آن دو تيم خطرات زيادي روي دروازه‌ها ايجاد کردند و شايد زيبايي فوتبال اين است که موقعيت‌هاي تک به تک را هم بازيکنان از دست بدهند. هرچند معتقدم شانس‌هاي گلزني ما بيشتر از حريف بود ولي مساوي هم نتيجه‌اي دور از عدالت نبود.

سرمربي سابق تيم ملي در مورد منتفي شدن حضور کرش در ايران گفت: چه فايده‌اي دارد در اين مورد صحبت کنم. اين مسئله فقط وقت شما و بينندگان را مي‌گيرد. مشکل فوتبال ما مربي تيم ملي نيست، ساختار فوتبال عيب دارد و تا زماني که ساختار درست نشود يک نفر هم نمي‌تواند کار کند. مشکل فوتبال ما بيشتر از آنکه فني باشد بي‌انضباطي و نداشتن شهامت در مواقعي است که بايد قاطع يا تصميم خوب و محکمي بگيريم؛ است.
وي ادامه داد: بارها گفته‌ام زماني که در تيم ملي با مربي ايراني نتيجه نمي‌گيريم به سمت مربي خارجي مي‌رويم و يا زماني که با مربي خارجي نتيجه نمي‌گيريم به سمت مربي ايراني مي‌رويم. بايد ابتدا ساختار فوتبال درست شود. يک مربي نمي‌تواند به تنهايي در سطوح ملي کار کند.

مايلي‌کهن تاکيد کرد: صحبت من در مورد خود کرش نيست، او کارنامه خوبي دارد اما اينکه بخواهيم تيم اميد و جوانان ايران را نيز به او بسپاريم ديگر آخرش بود. من نمي‌گويم کرش مربي خوبي بود يا بد، اما اين قرارداد يک قرارداد ترکمنچاي بود که او حتي بايد به مربيان ايراني آموزش مي‌داد.
سرمربي سايپا افزود: مسئول آموزش مربيان کشور کميته آموزش است که رئيس آن مرتضي محصص است. او هم مشاور تيم اميد است و هم مشاور تيم ملي بزرگسالان شده، هم مشاور باشگاه استقلال است و هم مدرس AFC است. ما مربيان تشنه مطالب جديد هستيم و مسئول کميته آموزش بايد اين خوراک را به ما بدهد.
مايلي‌کهن تاکيد کرد: بارها گفته‌ام چند کميته در فدراسيون بايد حقوق مکفي داشته باشند که کميته داوران و کميته آموزش از اين جمله هستند. محصص از دست من ناراحت شده اما من حق را مي‌گويم.
وي در پايان گفت: با اين شرايط بايد رئيس فدراسيون را هم از پرتغال مي‌آورديم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها